Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy csúnyább fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy csúnyább fiú is szerezhet magának átlagos barátnőt? Van olyan csúnya fiú itt, akinek sikerült meglelnie élete szerelmét?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a szépirodalom, már nyertem pályázatok is a verseimmel/novelláimmal. Kimagaslóbb tanuló vagyok, segítőkész, de ugyanakkor nagyon csendes és önbizalom hiányos is. Valamint nem tartom magamat szépnek. Szerintetek van remény?

2014. szept. 2. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én csúnya vagyok...és szép barátnőm van. nagyon szép. :')
2014. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és azt hogy csúnya vagy ki mondta?
2014. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha magadat nem tartod szépnek, akkor nincs. Békélj meg magaddal, sokkal jobb lesz.
2014. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2. Senki, de én úgy érzem.

3. Hogyan tegyem?

2014. szept. 2. 16:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne gondolj magadra úgy, minthogy egy rakat szerencsetlenség a kinézeted. Gondolj arra, hogy miket értél el az életedben, és ezzel már több is vagy, mint az emberek 70%-a
2014. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szépség és a csúnyaság relatív. Kinek mi a csúnya, és szép. Ettől érdekes ez a világ, minden embernek más az ideálja. Lehet hogy túl erős az önkritikád. Legyen több önbizalmad. Ha az tesz azzá akkor kezd el gyúrni, vagy változtass a külsődön :)
2014. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, én nem a #3-as vagyok, de nekem úgy sikerült, hogy próbáltam nem elhanyagolni magamat, de azért szartam is rá, hogy mit gondolnak rólam, mert úgy álltam hozzá, hogy ilyen vagyok, ezt látják mások, ezt kell elfogadni és ezen túl ha valami nem tetszik nekem magamban, akkor azon szépen lassan változtatok.
2014. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerezhet szépet is:)


Én ronda vagyok, nem kigyúrt és pénzem, kocsim sincs. Nem volt barátnőm 20 éves koromig. Aztán találtam ízlésemnek tökéletesen megfelelő lányt, ő 100%-ig ideálom egyébként. (természetes szőke hosszú hullámos hajú, világoskék szemű, magas, formás, okos, kedves, imádni való, van személyisége, lehet vele beszélgetni, hülyülni, van humora, eszméletlen az ágyban). Már évek óta a feleségem:)25/F

2014. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is csúnya fiú vagyok a lányok többsége szerinte legalábbis... de nekem, ha barátnőben csak ilyen csúnya átlagos csaj is volt eddig, szexre már összejött szép, vonzó csajjal is szerencsére, igaz nem dugok minden héten, de nekem már ez is jó, ha belegondoldolok milyen sok lány nevezett már csúnyának, rondának, legutóbb pont alig egy órája egy kis tini pitsa oltott le kép alapján, hihetetlen amúgy, viszont épp ugyanezen képem alapján egy másik csajnak meg bejötttem
2014. szept. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ugyan azt toom mondani mint masnak... Az a te bajod hogy keresed magadban a hibat ha nm keresned es lenne onbizalmad lenne eselyed de igy ha nm bizol magadban nm szereted magad mastol miert varod el?... van egy par egyszeru trukk ami bejon a lanyoknak es ezt tapasztalatbol tudom ha erdekel irj privibe ;)
2014. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!