Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet irántam ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam ez a lány?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve MINDENT megteszek érte, és 1 éve jártunk 6 hónapot, 4 hónapja hogy szakított, nem nagyon beszéltünk utána, aztán összefutottunk buliba.

Smároltunk meg minden egyből, és ugyanaz a tűz volt mint eddig.

Életem első nagy szerelme, és tudom hogy én is neki.


Azóta 2 naponta minimum beszélünk, suli előtt mindig talizunk pár szóra a parkba, ölelés stb. Suli után bevárom, ölelés puszi beszèlünk. Értek az emberekhez, mindig mondja hogy akkora lelket tudok beléönteni.

De akárhányszor felhozom, hogy én még szeretem és vissza akarom kapni, akkor megharagszik, hogy nekünk nincs jövőnk, de fontos vagyok neki.

Ha mondom neki hogy szeretem, akkor mosolyog egyet.

Szóval bármerre is visz az út, mindig egymás melletz vagyunk, egymáshoz fordulunk a kérdéseinkkel, de a kapcsolatot nem akarja, pedig akkora láng van köztünk, látom ahogy néz rám.

3 hónapja nem volt se csók se több.


16 évesek vagyunk.. lehet még jövőnk, vagy ilyenkor mi van?

Egyik szavával azt mondja " nem elrontója semmi jónak "

A másik szavával azt, hogy neki nem kellek már.s lány, 1 évig a csillagokat lehoztam neki. A fiú ideálja én vagyok neki, mégse vagyok jó. :(

Valaki tanács?

Nem birom nélküle, minden este, minden reggel rá gondolok.



2014. szept. 3. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

te magad írtad le a probléma okát " a csillagokat lehoztam neki "


szard le és majd más lesz, a nők megérzik azt aki függ tőlük, ők akarnak függni és függőn függni nem lehet, szóval legyen már benned egy kis tartás és szard le, akkor majd kapkodni fog utánad,


ezzel csak az a gond h egy idő után beleéled magad h hatásos legyen és akkor már téged nem fog érdekelni, ördögi kör... de csak így juthatsz 1 ről a 2-re vele

2014. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy "Maris, most vártalak itt meg a suli előtt utoljára. Annyiszor mondtad már nekem, hogy nekünk nincs jövőnk, hogy elgondolkodtam rajta, és igazad van! Nekem ez így nem jó, hogy csak barátként tekintesz rám, nem elég. Ezért úgy döntöttem, hogy nem akarok veled többet találkozni, persze ha véletlenül összefutunk akkor nyilván köszönünk majd egymásnak. De nem szeretném tovább pazarolni az időmet egy olyan dologra, ami sosem fog úgy alakulni, hogy én is boldog lehessek. Sajnálom, hogy így alakult, minden szépet és jót kívánok neked a továbbiakban."


Majd miután mindezt egy szuszra elmondtad, megfordulsz, és elballagsz. Ennyi.

Baromi nehéz megtenni, de megéri. Felszabadulsz a bűvköre alól, és végre lesz esélyed észrevenni egy másik rendes lányt is, aki akár már hónapok óta a fejét fogja, hogy rohansz egy lány után aki nem foglalkozik veled, ő viszont teljes szívéből hajlandó lenne téged szeretni.

Hajrá, minden jót kívánok neked! :)

2014. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét kommentelővel egyetrtek. Mindkettő beválhat, a lényeg h ne maradj a mostani állapotban. Meg kell szakítanod vele a kapcsolatot vmennyire, hogy aztán rájöjjön, mennyire fontos vagy neki. Ha nem keres egy idő után sem, akkor egyértelmű, h nem akar téged, és nyugodt szívvel tovább léphetsz.
2014. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Volt hogy 2 hétig nem kerestem, aztán ő se, szerintem remekül megvan nélkülem, mert már rengetegszet közöltem vele hogy ennek semmi értelme, és ő is rámondta, hogy akkor szia.

Aztán mindig én vagyok az az idióta aki felkeresi, mert ő nem teszi hiába várom, de igazatok van, ennek így értelme semmi, mert ezt csak èlvezi. Ment a zöld kéz.

2014. szept. 3. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ezúttal ne légy idióta, és a monológ után éld a SAJÁT életedet, mintha ő nem létezne :)


Voltam hasonló helyzetben. Dumálni jó voltam egy számára nagyon nehéz időszakban, aztán amint lett egy barátja, írt nekem, hogy jaj a barátjának rosszul esik, hogy ő levelezik velem, ezért megszakítja a kapcsolatot velem. Mindezt úgy, hogy másik városban élünk, néha kell az ő városába mennem. Ja mondom jól van. Nagyon rosszul esett, és tényleg elment a kedvem attól, hogy valaha is hozzászóljak újból.

2014. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lennék újra vele, de néha már én is úgy érzem, hogy minek?!

Hiányzik testileg lelkileg, de ne szánalomból jöjjön már vissza hozzám.

Azt bírom amikor a szeme láttára a lány osztálytársaival beszélek és egyből odaszól hogy suli után tali?? Nem olyan jó csaj azért, én csak simán mindennél jobban szerettem. Én meg 173 magas vagyok, edzek, focizok, rappelek elég nagy sikerekkel, modell vagyok, 2013-ban megnyertem egy férfi " szèpségversenyt, hetente megleptem valamivel, elvittem vacsizni, és ezek után én futok még utána.. mindenki hülyének néz, hogy az arányokhoz mérten rakja össze a kezét. Nem értem ezt a lányt

2014. szept. 3. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!