Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne rábeszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne rábeszélni a fiút a komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel el vagyunk másfél hónapja. Az utóbbi napokban kértem 2 nap szünetet, mert lecsökkent a lelkesedésem. Nem tudtam a pontos okát, nem néztem magamba és a kapcsolatunkba mélyebben. A 2 nap után visszajött a lelkesedésem, de ő addigra elbizonytalanodott miattam. Nem tudtam mit csinálni, 4 napba telt mire rájöttem, hogy meg kéne beszélni a problémáimat, ami miatt kértem a szünetet. Mert úgy javulna a helyzet, mert jobban átvizsgálva a dolgokat, ő nem tett kb. semmi rosszat és nem is nagyon komoly bajok. Ezért is tudott olyan gyorsan visszajönni a lelkesedésem. Ő addigra kiámbrándult belőlem, azt mondja. Fél, hogy a gyorsan jött boldogság gyorsan is múlik. Fél a csalódástól. Ezután mondtam el neki, hogy csak mik miatt is kértem a szünetet. El is gondolkozott az egészen, és meg is bánta, hogy véget akar vetni az egésznek, ami köztünk van, azt mondta. De ő már eldöntötte, hogy nem akarja folytatni. Amúgy tényleg elég értelmetlen dolgot csinál szerintem, mert nem volt semmi komolyabb problémánk, engem zavart csak az a pár dolog, de nem ő csinálta félre a dolgokat...(Azt hitte, hogy ő nem csinál valamit jól, gondolom ezért is bizonytalanodott el) Szóval, hogy tudnám meggyőzni, hogy akarja ezt folytatni?
2014. szept. 1. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
hát 2 nap szünet kisebb dolgok miatt...jogosan szakít...mert tényleg bizonytalan a dolog...szerintem elég gyerekes volt ez tőled és igaza van...de nem ismerem a pontos szituációt, de ennyi alapján ezt gondolom...
2014. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két napra minek szünetet kérni???
2014. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizonytalanságba taszítod, aztán csodálkozol, hogy elhagy?

hát te nagyon retardált vagy

2014. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!