Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleorulok a hianyaba, tudon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleorulok a hianyaba, tudon, hogy most sokan hibbantnak fogtok nezni! De, hogy szerezzem vissza, ha nem is szeret?

Figyelt kérdés
Egesz hamar leporgott a mi kapcsolatunk ezzel a sraccal,es tisztaba vagyok es tudom is,hogy buta naiv p...csa vagyok,de akkor is kell nekem ez a srac,erzem,hogy osszetartozunk mi ketten,soha nem voltam olyan felszabadult es boldog amikor vele voltam! Egy percing nem voltam zavarba,es vegig onmagam voltam vele! Imadtam vele lenni! 22 eves lany vagyok,amikor 15 eves voltam egy suliba jartam ezzel a sraccal,es mar akkor is jarni akartunk,meg tokre bejottunk egymasnak,de meg se jottunk osze,aztan nem is talalkoztunk,de egy ket alkalommal beszeltunk neten! O most am. 25 eves,na es elkezdtunk beszelgetni neten,aztan egy honapig tartott minden mindossze 3szor taliztunk,de nagyon sokat beszeltunk neten napi szinten,es a talik se egy ket orasak voltak,es egy csomo olyan dolgot elmondott nekem amit eddig senkinek,szoval nagyon nagyon jo kapcsolatot alakitottunk ki. Egeszen addig amig en elnem b....tam mindent! 2 randin lefekudtem vele,bar o alitotta,h nala nem mervado,h mikor fekszek le vele egy nap utan,vagy ket honap utan... Na de nem kellett volna!! Mert a 3ik randin mar erezheto volt h nem az igazi a dolog! De kozbe en meg hoztam a formam... Ragacs lettem,levakarhatatlan ragacs... tehat nyomultam nagyon,h mikor talizunk mar stb,eroszakoskodtam! Plussz raadaskepp meg be is vallottam neki,h szeretem ugyhogy pont azokat a dolgokat csinaltam amivel total elkergettem magam melol!! Es ereztem is,hogy ez a helyzet ugyhogy en mondtam neki,h maradjunk baratok...es nyilvan bele is ment,ez volt egy hete,de azota beszeltunk neten es tok kedves volt velem! De tudom,h nem erez ugy ahogy en... De en akarom ot,nem tudom csak ugy kitorolni az eletembol! Mit tegyek?

2014. szept. 3. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
22 évesen ennyi ésszel...igen, hibbant vagy!
2014. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak egy szexjátékszer vagy a számára... :) Ha nem így lenne akkor a szex után se változott volna meg, sőt jobban ragaszkodott volna hozzád és ahhoz, h együtt legyetek.

Mi anno mikor a barátommal még csak találkozgattunk, nem volt még utalás se arra, h összejövünk, akkor mi is lefeküdtünk egymással, de a történtek után is mindig jött ,nem kellett könyörögnöm,h lássam és össze is jöttünk... :) Jobb ha elfelejted, vagy még több lelki sérülést fogsz szerezni...

2014. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy álomkép számodra a srác...
2014. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért olyan kell neked, aki nem szeret? Miért nem keresel olyan partnert, akinek te mindennél fontosabb lennél?
2014. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert az nem olyan egyszeru,ahogy leirtad ezeket ezt te is tudod utolso! A szerelmet miert kene keresni? Jon az magatol...,most jott es nem tudok mit tenni ha ezt erzem...majd elmulik.Ez van.
2014. szept. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!