Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják sokan, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VálaszolóVálasza kérdése:

Miért mondják sokan, hogy nem illünk össze, meg szakitanunk kellene, pedig a kapcsolatunk meglepően komoly?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14 éves srác vagyok és a barátnőm is 14 éves. több mint 3 és fél hónapja járunk, és a korunkhoz képest nagyon komoly a járásunk. Volt már csók,puszi, ruhán keresztül meg is foghatom, persze nem társaságba, stb. ( nem kell rosszra gondolni, olyan nem) A lényeg. Sokan mondják, hogy nem illünk össze. Ő elég magas több mint 176cm, én meg 164cm vagyok, én kövérebb, ő normális sovány. Mindig meg akarom őt védeni, például: Nem engedem kifesteni a körmét, csak rózsaszin/átlátszó, nincs smink, energiaital nuku, vagy szakitok vele, ha rossz társaságba van éppen, akkor elviszem onnan. Ezzel semmi baj, ő be is tartja ezeket, mert tudja hogy szeretem és csak meg akarom védeni. Én is nagyon szeretem őt, úgyhogy nagyon jól megvagyunk. Megesküdtünk, hogy nem szakitunk egymással, és majd összeházasodun. Na de. Rengeteg barátnőének az a baja, hogy méretileg, meg egyáltalán nem illünk össze, meg ki vannak azon akadva, hogy én nem vagyok az anyja/apja, és én ne adjak neki szabályokat, meg hogy mi az, hogy nem ihat energiaitalt. Most komolyan, én csak a legjobbat akarom neki, nem tudom mi ezzel a baj. Persze, tudom most ez a menő, ülni és energiaitalok, full smink, pia. Én ettől akarom őt megóvni. Szerintetek mit kéne tennem? Nem akarom, hogy miattam össze vesszen a barátnőivel, mert jófejek, meg minden, csak nem tetszik nekik a szabályaim. Azt mondják, hogy nincs igazam, nem vagyok az apja. Szerintetek kinek van igaza?
2014. júl. 12. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek igaza van.
2014. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon aranyos :)
2014. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
deeeearanyoooooos, én is ilyet akaroook
2014. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen addig borzasztóan aranyos, amíg be le nem csöppen az édes valóságba ^^
2014. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez aranyos is tud lenni egy bizonyos hatarig. Fe rz mar azon tul van. Nehogy mar te mondod meg hogy milyenre fesse a kormet. Ez mar nagyon sok.. ha nem akarod hogy feketere fesse az meg tok ertheto na de ha kekre akarja!?

Es a tobbi is kicsit sok. Dr te tudod. Az biztos , hogy nem fogja zt sokaig birni..

2014. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagyd rá. Az ilyen vakok, egészen addig teljes illúzióban fognak élni még meg nem tapasztalják, 14 éves fiatal nincs is ezzel semmi baj.
2014. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Majd felnőttök és rájöttök, hogy amit mások mondtak, az is és amit ti ketten itt kitaláltatok, az ily elég nagy butaság volt. Viszont semmiképp nem mondanám, hogy ennek a


kapcsolatnak nincs jövője. Elviekben a kérdést elnézve összeilletek, végül is. :) Egyébként aranyos. :D

2014. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te irányítod, és bekorlátozod őt. Ezt ne csinálja, azt ne csinálja mert különben szakítasz vele...:D és még érzelmileg zsarolod is... nem vagy semmi.


Ha idősebb leszel, majd rájössz, hogy nem bábozhatsz a barátnőddel a végtelenségig úgy, ahogy neked tetszik, mert előbb, vagy utóbb elege lesz, és fellázad. Már ha van egy kis esze, akkor sürgősen ki fog dobni, és keres normális fiút.


Nem azt mondom, hogy ha alkoholt akar inni, az jó, de a körömlakk, smink, energiaital, "letiltása" túlzás. És amint ráébred, hogy neked nincs jogod semmit sem megszabni neki, el fog küldeni a f...szba és igaza lesz. Nem a csicskád, nem a rabszolgád, főleg nem a tulajdonod. Azt csinál ami jólesik neki. Már csak az a kérdés, hogy mikor jön rá arra, hogy nagyon nem te vagy neki a megfelelő.

2014. júl. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A lakkban, meg ezekben, lehet hogy igazatok van, csak faluban lakunk, és itt mindenkit megbámulnak az öreget, és azért nem lehet a szabadban puszi, vagy egyéb, mert már volt olyan, hogy valaki meglátta, és az egész falu arról beszélt. és ezért nem akarom, hogy még 14 évesen sminkeljen, mert amúgy is gyönyörű lány, a köröm lakk még oké. Az energia italt örökre megfogom tiltani, és azért irtam előbb is, hoyg szakitok vele, ha iszik, mert kisebb korába 5-6 éve volt vele gondja, túlzásba vittem, rá szokott, és nagyon beteg lett. Phótovoszra is vitték ,meg korházba is, és ezért nem akarom, hogy egy kortyot is igyon, mert újra rászokik, mert imádja a cukrokat, és azért kapott rá.
2014. júl. 13. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!