Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a barátom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom azt mondta hogy nem tudná megmondani miért, de az a megérzése hogy a volt barátom szeretem még és nekem ő csak pótlék?

Figyelt kérdés
Mármint ez egyáltalán nincs így.Igen,ha véletlenül találkozom az exemmel akkor örülök neki hogy látom,nem vagyunk rosszban,kedvelem őt,talán jobban hat rám ha látom mintha egy haveromat látnám,van sok szép emlékünk együtt,némelyik néha eszembe jut,de mint pasi nem kéne már az exem,szeretem a barátom mindennél jobban.

2014. szept. 3. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fél, hogy nem szereted őt annyita mint annó az exed és aggódik, hogy elveszít. Szeresd tovább ezentúl is és majd idővel megnyugszik.
2014. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
volt ilyen megérzésem, hogy a srác még az exét szereti és pótlék vagyok, utólag kiderült, hogy igazam volt...
2014. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elhiszem hogy van olyan mikor tényleg így van,de ebben az esetben nem.

Amúgy köszi a választ mindkettőtöknek.

2014. szept. 4. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!