Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy problémám adódott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy problémám adódott, hogyan reagáljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem.Egyértelműen látszik h én is tetszem neki (ne írjatok olyanokat h az is lehet h félreértelmeztem a jelzéseit-egész biztos h én is tetszem neki).Viszont ebrről soha nem beszéltünk.Mindekketten tudjuk,hogy tetszünk egymásnak,de konkrétan soha nem beszéltünk róla.Viszont a lánynak van barátja, akivel elég szoros is a kapcsolata.A barátja már elkezdett gyanakodni, gyakran "ellenőriz" engem,szóval figyel, és ha csak ránézek a lábyra már azt is kérdőre vonja.Nem szeretném szétválasztani őket,mert szerintem az hatalmas szemétség én meg nem vagyok az a fajta.Viszont le kellene ezt tisztázni vele.Én nagyon szeretnêk a lánnyal lenni,de ugyanakkor szemét nem akarok lenni a "szakítás kivárása" meg nem nagyon lehetséges,mert mint írtam nagyon szoros a kapcsolatuk? Összességében a nagy kérdés:Hogyan oldhatnám meg, hogy a kecske is jól lakjon de a káposzta is megmaradjon?

2014. szept. 4. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
sehogy. ha van dublőrje, akkor ennyi a sztori. verd rá a képére. akkor megmarad a káposzta, és te is jól laksz ideiglenesen
2014. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*egész biztos h én is tetszem neki)


Miből gondolod?

2014. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát 3 választásod van:

1. Továbbra is "szenvedtek"

2. Megkérdezed, elutasít

3. Megkérdezed, otthagyja a barátját és összejön Veled

3/a. Összejött Veled és megmarad Nálad

3/b. Összejött Veled, de megbánja és vissza akar majd menni a barátjához, mert rájött, ez csak fellángolás volt

2014. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Hogyan oldhatnám meg, hogy a kecske is jól lakjon de a káposzta is megmaradjon?" =>Titokban szeretők lesztek.

De remélem ez nem opció nálad. Ha a lány már félreérthetetlen jeleket ad neked, akkor neki kéne szakítani a fiúval, akit már nem szeret, mivel képtelen hűséges lenni hozzá. Erre azonban neki kellene rájönnie, úgy hogy a lelkiismeretét használja. Ebben reménykedhetsz, hogy hátha, de ha szakítanak, akkor se lenne jó egyből rámozdulni, szerintem kéne egy kis átfutási idő, mert különben az életben nem mosod le, hogy nem miattad volt.

2014. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*A barátja már elkezdett gyanakodni, gyakran "ellenőriz" engem


Ezt is kifejtenéd?

2014. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1.:Bármennyire is fura a válaszod igazából ez is egy opció

2.:Le lettél pontozva

3.:Jó látni,hogy ilyen szépen összeírtad a lehetőségeket.Annyit hozzátennék,hogy ez nem csak fellángolás,mert ez a vergődés (mindkettőnk részéről) már egy éve tart.Pont ezért is lett elegem és szántam el magam a cselekvésre csak nem tudom hogyan

2014. szept. 4. 21:03
 7/9 A kérdező kommentje:

4-5.:Nem ezt a szeretős témát nem vállalnám be,egyrészt nem szeretnék kib*szni a másik sráccal,másrészt én amúgy is többet szeretnék a lánytól, mint szexet.

A srácot illetően:Párszor beszélgetésbe kezdtem vele és ugyan bár nem a lányról beszéltünk de a beszélgetésben érezni lehetett a mögöttes tartalmat.Szóval hogy "viccesen megjegyezte

2014. szept. 4. 21:08
 8/9 A kérdező kommentje:
,hogy ismeri minden trükkömet és nem fogok kib*szni vele-de lehetett érezni, hogy igazából mire gondol.De ez csak a kezdet volt.Ezek után kezdte a holmimat átkutatni (bár elképzelésem sincs mit keresett), az sms-eimet átkütatni. Ha lánynak a 10 méteres körzezében tartózkodom azonnal megjelenik,látványosan és szándékosan előttem csókolgatja és ölelgeti és párszor követett is.Remélem eléggé kifejtettem
2014. szept. 4. 21:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát biztos sejti akkor, de ne várj mást! :) Szerintem mondd el neki, bármennyire is visszakozol ez ellen, mert így nem fogtok egyről a kettőre haladni! Írd le neki vagy személyesen találkozzatok ketten és mondd el, hogy szerinted ez az állapot egyikőtöknek sem megfelelő, már egy éve tart és nem szeretnél tovább várni, mert Neked rossz így! Szóval válasszon vagy Te vagy a csávója :)
2014. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!