Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 évfordúlóra ez jó ajádnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 évfordúlóra ez jó ajádnék?

Figyelt kérdés

most leszünk a barátommal 1 éve eggyüt

én azt találtam ki hogy adnék neki egy foto montázst amin a kezdetektől mostanáig fényképek lennének


de hogyan és milyen kompcepcióba szerkessszem össze??

valami frappáns jó pofa ötletet szeretnék :D



2014. szept. 6. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jo otlet! mehet ugy szimplan, nem kell korulszivecskezni es csilivili filterekekkel kidisziteni. az egyszeruseg mindig jo :D
2014. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen én is így gondoltam

deee nem tuom hogy legyen a kompcepció szal

középen legyen valami aranyos és köré sorjában vagy csak így össze vissza :D vagy sorban

2014. szept. 6. 10:58
 3/4 A kérdező kommentje:
vagy esetleg szerintetek a digitális képkeret?
2014. szept. 6. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is nagyon jó ötlet! :)

Én is hasonlót tervezek majd az első évfordulónkra (bár mi még csak kb fél éve vagyunk együtt). Azért is tervezem már most, mert én összegyűjtök hozzá mindent, amit közösen éltünk át, esetleg fontos.( belépőjegy, mozijegy stb - nem mindegyik, csak pl: az első film, amit együtt néztünk meg stb)

Én egy albumszerűséget tervezek összerakni majd a kezdetektől. Szerintem ez aranyos ötlet:

Például a megismerkedésetektől kezdve (hol és mikor), első randi helyszíne, első csók helyszíne (és persze időpontja - esetleg képekkel dokumentálni). Én valami ilyesmire gondoltam. + estére szervezhetnél valami kis huncutságot.... :DDDD (hidd el, egy sztriptíz mindent visz!)

22/L

2014. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!