Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Mi lesz most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Mi lesz most?

Figyelt kérdés
A szüleim elég szigorúak velem, még nem lehetek kint a barátommal sem túl sokáig, csak akkor találkozhatunk amikor engedik, és addig ameddig engedik. Barátomnak ebből kezd elege lenni, hogy minden buli így végződik hogy előbb haza kell menni mind szeretnénk. Lehet hogy szakítani fog velem.. Már mondtam neki hogy majd bepótolunk mindent, mikor idősebb leszek de ettől még. Őis nagyon szeret.

2014. szept. 7. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek is vagytok?
2014. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én 13 ő 15. de a koromnál sokkal érettebb vagyok. 8 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást.
2014. szept. 7. 10:03
 3/4 A kérdező kommentje:
a kérdésre válaszoljatok kérlek :(
2014. szept. 7. 10:03
 4/4 anonim ***** válasza:
13 vagy akkor megértem a szüleid! Ez legyen a legnagyobb problémád tényleg 13 évesen mikor előttetek egy élet...
2014. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!