Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom addig nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom addig nem hajlandó kirándulni meg kicsit kimozdulni, amíg nincs autója (és az nem holnap lesz). Mit tehetnék, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

Nem szereti a tömegközlekedést. Én sem, ki szereti, ha mögötte ülő ember egyenesen a hajába köhög, és még csak észre se veszi magát? Vagy csak úgy tolongani kell? Senki! De attól még igazán ki lehetne mozdulni néha, ne csak BP szűk kis határain belül mozogjunk, és nézzünk meg mindent ötszázezredszerre... Én már nagyon unom, főleg, hogy kisvárosból származtam el ide, tehát utálom a főváros zsúfolt betondzsungeleit, és ráadásul határon túlról, Budapest az egyetlen olyan város, amire azt mondhatom, hogy nagyjából ismerem, mert nem csak futólag haladtam át rajta. Szeretnék néha kicsit kimozdulni, egy napra elutazni valamelyik másik városba, megnézni mindazt a sok szépet, amit mesélnek Pécsről, Szegedről, Sopronról, stb, rengetegsok szép városról beszélnek Magyarországon, és én egyiket se láttam. Diákok vagyunk, szóval a vonatjegyre se lehet panaszkodni, mert azért annyira nem drága az egyáltalán. És mégsem hajlandó velem csak egy rövid kis napot eltölteni valahol, ilyen gyönyörű tavaszi időben, merthogy fúj a tömegközlekedés, ő nem fog vonatozni, majd ha lesz autó... De én nem akarok éveket várni erre, én ki akarok néha mozdulni egy kicsit! És rettenetesen bosszantó, amikor előhozakodok egy újabb kis kiruccanási ötlettel, se sok idő, se sok pénz nem lenne, erre az a reakciója, hogy áááá, neeee, majd autóval.

Olyan szintű ez nála, hogy a város másik felében lakom, mint ő, éjjeli busszal megyek haza, mert a drága kikönyörgi, de nem kísér el, soha, inkább hagyja, hogy az éjszaka közepén egyedül menjek, mert nincs autó, ha lenne... de NINCS!!! És addig, amíg nincs, úgy viselkedik, mintha oda lenne láncolva egy kis rövid sugarú vaslánccal a szobájához. Ez engem borzasztóan bosszant.

Hogyan tudnám rávenni, hogy csak NÉHA egy kicsit engedjen ebből a hóbortjából, és eljöjjön velem valamerre?


Előre is köszönöm a segítő szándékú válaszokat, és bocsánat, amiért ilyen hosszúra (és zsörtölődősre) sikeredett!


21/l


2014. ápr. 1. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj hogy ezt mondom, de szerintem a barátod anti szoc. Nem szeret emberekkel utazni, lenni, fél hogy nem állna meg a lábán.


Vagy a másik, hogy ezek mind csak kifogások, és a kapcsolatotok kezd elavulni.

2014. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meglehetősen gyerekes a viselkedése...."ha lesz autó"...realitás érzéke hol van a gyereknek? Még diák....évekbe telik még mire lesz neki!
2014. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát ez az... és mire még lesz neki, addig ki tudja, mennyi év telik el, és az ő elmélete szerint akkor addig ki se mozdulhatunk soha, mert fúj a vonat. ugyanmár... :S

amúgy a kezdetektől fogva ilyen, szóval nem mondanám, hogy elavulna a kapcsolatunk.

2014. ápr. 1. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenkor nőként is megdöbbenek, hogy mennyi normális férfi mászkál egyedül a világban, ennek a nyominak meg van barátnője, aki ráadásul normális, aktív életet szeretne élni...
2014. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem nem egymáshoz valók vagytok, bocs de szerintem ez mindig probléma lesz, ha rá is veszed nagy ritkán, ő akkor is ilyen otthonülős típus marad és nem fog annyit utazgatni mint szeretnéd. Más a mentalitásotok, mindkettőtökhöz más típusú pár való. Tudom, mert én is a barátodhoz hasonló vagyok, nem szeretek túlzottan utazgatni.

26F

2014. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
menj egyedül.
2014. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Es o hogy kozlekedik? Hogy jar el dolgozni, vagy iskolaba? O.o
2014. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:

Ha lesz autó (írtad mikor), akkor se fog menni, talál majd okot.

Nem egy mozgékony fajta, meg vagy szociopata, vagy baromira elkényelmesedett.

Azért éjszaka nem engedném el a barátnőmet egyedül...

2014. ápr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért könyörgi ki a párod hogy az éjszaka közepén fogd magad és buszozz haza?Ezt nem értem...szerintem ezzel a sráccal más bajok is vannak mint hogy nem akar kirándulni menni.És igen én is kellemtelenül érzem magam sokszor hisz nem válogathatjuk meg kikkel utazzunk egy buszon vonaton de ez egy kötelező rossz...ennyi erővel kolostorba lehetne vonulni...
2014. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!