Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez vajon közeledés lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon közeledés lenne részéről vagy csak mint emléket küldte el nekem a képeket? Mit reagáljak rá? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 3 napja összevesztünk a barátommal és nem beszéltünk. Vagyis beszéltünk de ő flegma volt velem,belém kötött és csúnyán beszélt. Nekem ebből elegem lett és megírtam neki,hogy remélem megtalálja azt a lányt aki elég jó neki mert én nem voltam jó,és töröltem magam onnan ,ahol beszéltünk. De tegnap este jelentkezett ,de nem tudom ,hogy ez közeledés lenne vagy csak szimplán egy gesztus . Tegnap este 22:59-kor elküldtem E-mailben nekem azokat a képeket amiket még aznap csináltunk mikor összevesztünk. Hajdúszoboszlón voltunk és ott lőttünk pár képet róla,rólam és persze közöseket is. Minden képet elküldött nem csak azt amin én vagyok hanem amin ő is és együtt is vagyunk.

Ez vajon közeledés lenne részéről vagy csak mint emléket küldte el nekem a képeket? Mit reagáljak rá? Mit tegyek?



2014. szept. 7. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem biztos közeledés a részéről, lehet valamiféle "bocsánatkérés" a részéről, csak a szavak nem az erőssége ezek szerint. ha szeretnél vele kibékülni, írj neki vissza, amúgy én nem tenném, ha nem szeretnék tőle a későbbiekben semmit. 24/L
2014. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!