Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? 10 hónapja élek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 10 hónapja élek párkapcsolatban. Szeretem őt. De van egy másik férfi is az életemben, akivel kölcsönös a vonzalmunk. Utóbbit 20 éve ismerem már. Egy iskolába jártunk, mindig is kicsit közelebb álltunk egymáshoz.

Figyelt kérdés
Tavaly tavasszal gabalyodtunk össze. Mindketten magányosak voltunk. Akkor még csak szexnek indult a dolog. Aztán majdnem összejöttünk, de ő még nem volt kész egy kapcsolatra. Lett mindkettőnknek párja. Az én kapcsolatom azóta is tart, de ő lassan 1 hónapja szakított a barátnőjével. Minden nap beszélünk. Minden nap elmondja mennyire bánja, hogy akkor nem lépett. Mindig a fejemben jár. Nincs óra, hogy ne gondolnék rá, de szeretem a barátomat is. Mit tennétek a helyemben???

2014. szept. 7. 16:53
1 2
 1/17 ElnökÚr ***** válasza:
Double Perentation
2014. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nehéz dió. Te mit érzel, hova húzol? Milyen ember az illető? Stabil, vagy mint a szélrózsa pörög erre-arra?
2014. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

ha megteheted menj el egy kis időre, szellőztesd ki a fejed.

Utána hallgass a szívedre....

Van olyan, h jön a múltból egy kis fellángolás, s ha időt hagysz neki, letisztul a dolog.

2014. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hova húz a szíved? Kényelemből ne maradj benne valamiben, miközben mást szeretsz. Mi nem tudjuk, mit érzel, azt csak te tudod. Melyikükbe vagy szerelmes? Nekem az az érzésem, hogy a mostani párodat szereted, de nem úgy, mert meg tudtak ingatni.
2014. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
"frézia89" mi...? :D
2014. szept. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nehéz dolog ez. A páromban maximálisan megbízom, támaszkodhatok rá, nagyon jó férj és apa lenne. A másik férfi kicsit kiszámíthatatlan. Örök gyerek típus, de nagyon törődő és gyengéd. A párom nem az a romantikus típus, ő inkább nem mutatja ki az érzéseit. Nos XY viszont totális ellentéte. A kapcsolatom elején hajlandó lettem volna érte otthagyni a páromat. Most viszont visszatart az a gondolat, hogy mi van, ha nem működne hosszabb távon. De hihetetlenül vonzz. És ha nagy ritkán találkozunk (nem csalom meg a barátomat) az rettenetesen felkavar. Napokig őrlődöm utána, aztán kicsit lecsitulnak a dolgok. De sosem tudom kiverni a fejemből. Ez pedig kölcsönös. Amikor kapcsolatban volt, akkor is rám gondolt. Ezért sem működött közöttük a dolog valószínűleg.
2014. szept. 7. 17:16
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy a párodba?
2014. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha elképzeled magad 20 év múlva a mostani párod mellett gyerekkel, és a tudattal, hogy volt egy ember, akivel kölcsönösen vonzódtatok egymáshoz, de nem próbáltad meg, hogy látod magatokat, mit érzel?
2014. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igen. Ne kövezzetek meg, nem tudom pontosan megmondani. Volt egy 5 éves kapcsolatom, tavaly zártam le. Na belé totálisan szerelmes voltam, de ő volt az első komoly. Azóta sokkal óvatosabb vagyok és inkább reálisan szemlélem a dolgokat, mint rózsaszín szemüvegen keresztül.
2014. szept. 7. 17:23
 10/17 anonim ***** válasza:
A szerelem nem logikus, nem gyakorlatias, ezt jó, ha tudod. :-) Nincs olyan, hogy azt hiszem. Felkavar, felemel, nem langyos víz, minden más érzéstől különbözik.
2014. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!