Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, vonzódik-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, vonzódik-e hozzám? (16/l)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel régebben sokat voltunk együtt és beszélgettünk. Mostanában már nem annyira keresi a társaságomat, csak messziről néz, ha beszélünk, zavarban van, a hajával játszik, lesüti a szemét. Az az érzésem, a haverjával rólam beszéltek, mert néztek. Egyre nő a feszültség bennem, jó lenne tudni, mit akar, hogy érez, de nem fogom tőle megkérdezni. (az ok a bizonyos havere, aki meg volt róla győződve, hogy belé vagyok esve, és megkért, hagyjam békén, anélkül, hogy én kezdeményeztem volna). Szóval én nem kezdeményezek ezek után.

Mit tegyek, hogy ne játsszon tovább velem?

Jó bonyolult lett, bocsi.



2013. márc. 5. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha leültök négyszemközt, és megbeszélitek :)
2013. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én pl. ha rámnéz egy lány, a szemében látni h bejövök-e neki.Ezt szavakkaél nem lehet leírni h mit látok, de ha érzed a szemében azt a valamit,amitől gyorsabb a szív verésed, akk bejössz neki.Ha miközben beszéltek lesüti a szemét stb.zavarban van,valószínű bejössz neki.A bartájával ne törődj, ő csak azért mondta h ne akarj tőle semmit, mert félt tőled.Félt,hogyha összejöttök akk ő neki nem lesz többé a barátja.
2013. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!