Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon elcsesztem mindent? O. o

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elcsesztem mindent? O. o

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom aki iránt többen érzek mint barátságot de viszon az ő érzelmeiről fogalmam sincs ezért rákérdeztem:

Viszont régebben tudott róla hogy bejön..

Megkérdeztem hát mindent Erre nem írt vissza mondtam, hogy nehogy amiatt ne válaszoljon, hogy én mit reagálok majd.... Eléggé fontos volt számomra a kérdés de még 90 perc múlva sem válaszolt... Ekkor megírtam neki, hogy csalódtam... -semmi- ez után mérges lettem és ezt írtam neki: Oké rendben látom abszolút nem érdekel bármi amit írok gondolom most röhögsz rajtam meg elmondod majd mindenkinek... De én nálad ennél többre számítottam és baromi rosszul esik h nem is érdekel, hogy ennyit írok méghozzá HALÁL KOMOLYAN...


Vajon mindent elrontottam?? Nemtudom mit tehetnék légyszi segítsetek.... Válaszokat minél hamarabb.. :-) Előre is köszi



2014. szept. 9. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem ért rá, de az is lehet, hogy egy paraszt. Utóbbi esetben örülj, hogy kiderült.
2014. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem érdekled vagy nincs billentyűzete :D azért elég bunkóság ha nem válaszol még úgy is ha nem is mutatja hogy nem nézte csak hogy volt fennt, különben meg tanultál most ebből legközelebb ha nem válaszol ne reagáld túl csak szard le te is és ennyi... :)
2014. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Beniy ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy esetleg éppen valami dolga volt, VAGY azt hitte, hogy szórakozol vele, vagy éppen valamelyik barátnőd gondolta viccesnek ezt írni :) gondolom az utóbbi dolgokat már nem látta. Facebookon baromi hiteltelenek ám az ilyen dolgok.
2014. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ezért kellett volna élőben, és nem a monitor mögül..>
2014. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talan legközelebb nem viselkedsz hisztis liba módjára.
2014. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a srác egy Robi nevű gyerek volt ak írj légyszíves privit, köszi :)
2014. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Élőben nem tudnám vagy nem is tudom...
2014. szept. 9. 17:54
 8/8 BulmaSwan ***** válasza:
Lehet, hogy épp nem ért rá, persze az is lehet, hogy bunkó, de nem én ismerem. Mondjuk a helyedben többet vártam volna és nem hisztiztem volna, mert ezzel nem jutottál előrébb.
2014. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!