Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van rá esély hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély hogy öszejövünk?

Figyelt kérdés
Már elég közel álltam a célhoz,már megis seretett meg minden,és később mondta hogy mi nem lehetünk együtt mert fél hogy szakítunk és soha nem állok vele szóba valamiért meg ilyenek.Elég idegeslettem beszéltünk azóta skypon de nem mondtam sokmindent és érezte hogy bajom van,utána azt hazudtam neki hogy elmegyek aludni.Erre aztmondta hogy biztos le akarom rázni és letettem miközben beszélt (tudom elég szemét volt de nembírtam hallani a hangját).

2014. szept. 9. 22:22
 1/6 BulmaSwan ***** válasza:
Ez a szakításos dolog mindig benne van a pakliban, akárkivel is akarsz kezdeni. Az írásodból úgy gondolom, ő rajta áll vagy bukik a dolog, mert te simán összejönnél vele. Érthető, hogy ideges lettél. Ezért a lelépésért másnap szerintem illene egy sajnálom vagy egy bocsánat, ha nem akarod adni a hisztis kislányt. Lehet kicsit több időt kéne adnod neki ezzel a kapcsolat dologgal. Még elmehettek párszor randizni is mielőtt meghozza a döntését, hátha sikerül lenyűgöznöd az egyik randin. :)
2014. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az anyukája nem engedi el velem sehova szóval hát elég nehéz elvinni valahova is :/
2014. szept. 9. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, igazad van, hogy ideges lettél. Ennyi erővel ne egyen soha többet, hiszen úgyis éhes lesz később...hülye liba, már bocsánat :)
2014. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megalább megmondtad az őszintét amit gondoltál :D
2014. szept. 9. 22:33
 5/6 BulmaSwan ***** válasza:
Ha nem engedi el anyukája sehova, akkor, hogy szeretnél vele együtt lenni? Biztos, hogy az anyukája áll a háttérben, és nem pedig az van, hogy esetleg nem tetszel neki, csak nem akart megbántani?
2014. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy meg akart volna bántani nameg aztsem hogy az anyukája áll a háttérben.
2014. szept. 9. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!