Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van férfi/fiú, aki azt gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van férfi/fiú, aki azt gondolja annyit csalódott és negatív képe van, hogy inkább nem kell már neki kapcsolat és nem szeretne házasodni sem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 10:52
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
En !!
2014. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Azt gondolod más már nincs is? Azaz nem lehetne megfelelőt találni?
2014. aug. 31. 10:53
 3/50 anonim ***** válasza:
Egyre inkább így gondolom. 27F
2014. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy a negatív kép miatt nem nagyon tudok kapcsolatot, házasságot elképzelni, mert olyan érzésem van, hogy nem kellek senkinek, szóval ilyen is van.
2014. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
Hát néha-néha már úgy érzem senkinek sem kellek és hogy minek erőlködjek úgyse lesz semmi :/
2014. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
én 7 évig gondoltam ezt 1 csalódás után...nem olyan rég sikerült megszabadulnom ettől a képtől...igazából én a csalódástól féltem nagyon...de most rózsaszín közeli állapotban vagyok :)
2014. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
Kapcsolat jöhet, házasság meg kell a francnak.
2014. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
Szia, hát én eddig csak csalódtam, és énis éreztem így sokáig, de megembereltem magam, felálltam és mostmár ujra próbálok boldog lenni és keresni valakit. De azt a bizonyos mélypontot már megjártam énis párszor és sokszor nemis tudtam felállni róla
2014. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:

Igazából a nőkben nem mint egyénekben, hanem úgy általában csalódtam. Volt a kis buksimban egy elképzelés arról, hogy milyen a nő... kedves, empatikus, szerény, segítőkész stb. és ahogy idősödtem arra döbbentem rá, hogy a nőknek csak elenyészően kis hányada ilyen manapság, természetesen a harminc alatti korosztályból. Sajnos azt tapasztaltam, hogy a modern magyar nőt, bocs az általánosításért de jelenségekről csak általánosítva lehet írni, semmi más nem érdekli, csak önmaga, a luxus, a testi élvezetek. Gátlástalanok, erkölcstelenek, önzők és egoisták, hiányzik belőlük a műveltség, a női báj, az empátia, a kedvesség.

Én nagyon szeretnék egy társat, egy feleséget, nagy családot három gyerekkel, de sajnos egyre inkább úgy érzem, hogy soha nem fogok a mai viszonyok között olyan nőt találni aki alkalmas lesz a gyermekeim anyjának, nem fogok olyan nőt találni akivel, le tudok élni egy életet, akivel együtt tudnék megöregedni. Manapság a nők úgy élnek, mintha nem lenne holnap, mintha csak a bulikból és az orgiákból állna az élet, hát nekem ilyen nő nem kell.


24F

2014. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
Nem egészen. A csalódás megvolt, a negatív önkép megvan, de az nem igaz, hogy nem kéne kapcsolat. Ezt inkább csak kifelé mutatom. Legbelül szeretném, csak semmi már esélyét nem látom.
2014. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!