Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki akar dobni, most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akar dobni, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tizenéves korom óta nem voltam jóba az anyámmal. Folyton nélkülöznöm kellett mellette, állandóan csak a bántást kaptam tőle, kb. alig volt mibe járnom, nem érdekelte. Mire 18 éves lettem esti iskola mellett elmentem dolgozni és végre költöttem is magamra. Ekkor elhatároztam, hogy szerzek egy olyan pasit aki ha nem is gazdag de jól áll anyagilag mert soha többet nem fogok nélkülözni, elegem volt. Még a suliban megismertem egy újgazdag srácot, nem voltam belé szerelmes de ő belém az első perctől kezdve. Egy év alatt rávettem, hogy házasodjunk össze, nem is kellett sokáig győzködni. Most két éves házasok vagyunk, annak ellenére, hogy soha nem szerettem megadott nekem mindent, és mivel azt sem tudtam hogy mi a szerelem és milyen érzés ezért elvoltam nélküle is, hiszen azt sem tudtam hogy milyen az az érzés ami hiányzik. Most viszont tudom. Megismertem egy másik fiút, a helyzet elég drámai volt. Este hazafele tartottam és egy sötét sikátoron mentem keresztül, gondoltam levágom az utat a megállóig. Balszerencsémre ott volt pár tolvaj, akik megpróbáltak kirabolni, rángattak és a földre löktek, kiabáltam segítségért. Akkor jött oda az a fiú és "megmentett", ugyan a táskámat elvitték. Hazavitt kocsival, de a kocsiban még sokáig beszélgettünk amire bementem a házba. Ekkor kezdtem el érezni valamit, pár nappal később már nyilvánvalóvá vált, hogy beleszerettem. Többször is találkoztunk, de a legutolsó alkalommal nem akartuk elengedni egymást. Nála töltöttem az éjszakát, és olyan jó volt valaki olyannal ágyba bújni, akibe fülig bele vagyok esve és meghalok egy érintéséért. A férjem viszont nem tudom hogyan de megtudta és most ki akar dobni a házból. Mit tegyek? Ugyan nem szeretem de nem akarom föladni az anyagi biztonságot, rettegek attól hogy megint nélkülözni fogok...(21 éves lány)

2014. szept. 10. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem tudsz tenni.
2014. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pedig a kettő nem megy.. Vagy maradsz és a másik férfit elfelejted, vagy emelt fővel távozol a válás után.

Egész életedben olyan embertől akarsz függeni anyagilag, akit nem is szeretsz? Úgy tart sakkban a pénzével, ahogy akar.. És valahol igaza van, mert így kihasználod. Ez így nem vezet sehova. Előbb-utóbb a másik srác is megunja, hogy más feleaége vagy.

Ideje lenne azon gondolkodnod, hogy hogyan tudnád magad eltartani.. És akkor lehetnél azzal is, akivel szeretnél. Vele is rakhatsz fészket.. :)

2014. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*felesége
2014. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit kamuszagú a sztori.Egész életedben nélkülöztél aztán elvett egy újgazdag srác.Megvolt mindened.Aztán egy sikátorban megtámadtak a tolvajok(sikátorokban járkálsz a buszmegálló felé,miközben gazdagok vagytok?),egy ismeretlen megmentett.Beleszerettél,lefeküdtél vele aztán számodra rejtélyes módon a gazdag férjed mindent megtudott.Ami nem is csoda ha éjszakára nem mentél haza....Nem nézel te túl sok brazil szappanoperát?
2014. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szar történet, rossz dramaturgia, gyenge konklúzió. Ha ez tényleg veled történt, akkor mindegy mi lesz veled ezután. Remélem sosem lesz egymással dolgunk.
2014. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
írj egy könyvet :D
2014. szept. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jellemző! Ilyenek a nők! Képesek hozzámenni valakihez, mert pénze van. Nem szégyelled magad??? Bármennyire is nélkülöztél régebben! Örülj annak, hogy megtaláltad a szerelmet, és hagyd ott a pénzt meg a házat meg mindent. Így soha nem leszel boldog az életben, és egy másik embert is tönkreteszel, tönkretettél!!! Örülj neki, hogy ki akar dobni, menjetek albérletbe, ha a fiúnak nincs lakása.
2014. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!