Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szűrhető ki az a srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szűrhető ki az a srác, aki csak eljátssza a szerelmest, de közben kizárólag dgni akar, utána dobni a lányt?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm most épp benne van egy kapcsolatban, ami ok.... viszont megint feltűnt a láthatáron élete első és egyetlen szerelme.... A barátnőm kb. 1 év után nagyon ráhajtott a srácra, aki lepattintotta. Eltelt egy év, most újra találkoztak, kávé, beszélgetés, stb. Szerintem ha a srác komolyabban akarna valamit, a barátnőm simán otthagyná érte a mostani pasiját.

Nos, ez a srác felajánlotta a barátnőmnek a "barátság extrákkal" lehetőséget, amit ő élből visszautasított, én viszont attól félek, hogy a srác meg akarja fektetni, és eljátssza a hősszerelmest. Ha így történne, mik a jelek, hogyan fog közelíteni a barátnőm felé? Nem akarom, hogy egy állat összetörje a szívét...

Mert pl. ha találkozni hívja, moziba, stb. akkor az még semmi, mert pl. miért ne találkozhatnának baráti alapon? De a barátnőm nem akarja megérteni, hogy ez így veszélyes....


2014. jan. 8. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Anyi hogy nem húzza hanem minél gyorsaban meg akarja dugni
2014. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha neked sikerult eszrevenni a jeleket akkor nem ertem a kerdest. Ilyenkor a baratnok dolga, hogy megvedjek, mert ok tudnak ilyenkor csak obiektiven gondolkodni.
2014. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
vannak akik simán képesek húzni,hónapokig.s kitartó, nagy színészek vannak ám...baromi nehéz kiszűrni bizonyos esetekben...
2014. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még nem biztos, hogy ezt akarja a srác. Mármint megjátszani magát. Mikre figyeljünk oda?
2014. jan. 8. 21:41
 5/13 PearlDiver ***** válasza:

A barátnőd figyeljen arra, hogy mindent, tehát MINDENT elmeséljen a pasijának erről a szoknyavadászról. Így megmarad köztük a bizalmi viszony, ami nagyon fontos, ha meg akarják védeni a kapcsolatukat.

De ha a barátnőd bizonytalan abban, hogy mit akar, akkor akár most is szakíthat, és mehet barátságextrázni, mert egy ilyen helyzetben már az is rég rossz, ha elgondolkodik az ajánlaton. Egyébként a hősszerelmes és a barát extrákkal az kicsit sem hasonló, elég könnyű megkülönböztetni.

2014. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mire kell odafigyelni? Nem kell vele találkozni és kész... Ha tényleg olyan nagy szerelme ez a srác a barátnődnek, akkor felfoghatná, hogy minden találkozással csak megának okoz fájdalmat. Azt kéne megértetni vele, hogy ő nem kell a srácnak, csak meg akarja dugni. Mert ha nem így lenne, nem ajánlotta volna fel egyből a "csak szexeljünk" opciót...Ez elég egyértelmű, nem?
2014. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azok a pasik a megbízhatók akik visszahuzodó típusúak, nem csajozósak, régen vagy még egyáltalán nem volt barátnőjük, én is ilyen vagyok, és az ilyenek biztosan hogy nem verik át a csajokat. Akik pedig "nagyképű" csajozósak, meg minden azok igen. Általában a "divatbu@ik" azok akik átverik még a csajokat, talán így lehet még kiszűrni. 21/f
2014. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Alapesetben nekem az a taktikám, hogy ha valakinél ez felmerül, akkor felajánlom, hogy ha ő is csak szexelni akar, semmi többet, részemről oké, ne fussunk felesleges köröket.

Akinek ettől nagy kő esik le a szívéről és azt mondja, na végre, akkor holnap hétkor nálam, na az az, aki csak dugni akar. :D

2014. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Aki kizárólag dugni akar, az nem nagyon érdeklődik a lány személye iránt, nem kérdezi a hobbijairól stb., hanem csak olyanokat mondogat neki, hogy "szép vagy", "szexi vagy" stb. Csak testi kontaktusra törekszik, lelkire nem, pl. fogdossa a lányt, hozzásimul, csókolgatja, de nem beszélget vele. Ha pedig a lány még hetekkel később sem áll kötélnek, akkor egyszerűen lelép, hiszen ha csak szexet akar, akkor nem fog vesződni vele, hanem keres olyat, akit könnyen megkaphat.


Jó tanács: NE feküdj le vele azonnal, várasd sokáig. Ha türelmesen vár, akkor tényleg szeret.

2014. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hááát ezzel az a gond,hogy velem volt olyan,aki rengeteget foglalkozott,napi több órás beszélgetések,telefonhívások stb.érdekelte minden.meg nagyon szeret stb.pár hónapig szex sem volt.

de arra kellettem.:D a végén közölte,hogy "csak azt mondtam amit hallani akartál." úgyhogy erről ennyit.

2014. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!