Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira tanácstalan vagyok. Mit tehetnék ilyen heylzetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy azt hiszem kezdek szerelmes lenni az egyik ösztálytársamba.. Már régóta jóban vagyunk, szoktunk társalogni, és szokta mondani hogy jófej és aranyos vagyok. Most így sulikezdés előtt voltunk egy hoszabb kiránduláson (11 nap) ahol eléggé sok időt töltöttünk együtt, rengeteget nevetgéltünk, párszor meg is simogatta a fejemet ami hihetetlenül jólesett mert már nagyon rég nem bántak így velem.. És ezalatt az idő alatt kezdtem el úgy érezni mintha kicsit többet jelentene nekem mint barát. Többek között erről is beszélgettünk hogy ő az osztályból senkivel nem jönne össze mert senkire nem tud úgy tekinteni, meghát ha rosszul sül el akkor egyik félnek sem jó ha minden nap találkoznak suliban szakítás után. Az érzéseimet még nem mondtam el neki, de szerintem soha nem is fogom mert egyszerűen felesleges. Inkább valahogy kibírom ezt az 1-2 évet amíg kiszeretek belőle, de gyszerűen meg fogok őrülni hogy mindig ilyen heylzetekbe kerülök bele.. Már volt egy ilyen esetem és nagyon rossz vége lett, 2 éven keresztül szenvedtem miatta, és ezen a nyáron hevertem ki...

17/F



2014. szept. 10. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyen tököd nyomulj a csajra, csak óvatosan és ügyesen, csak módjával...
2014. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem írtam igaz, de van barátja és tiszteletben szeretném tartani. Nem vagyok olyan fiú aki két ember közé állna..
2014. szept. 10. 13:16
 3/4 anonim válasza:

Tudom mit érzel barátom, engem is mindig csak az ilyen helyzetek vonzanak.

Néha vannak emberek akikről le kell mondani. Egyébként lehet azért nem is kell, hogy összejöjjetek, mert valami jobb vár rád. Fel a fejjel !

2014. szept. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De én nem akarok róla lemondani... Nem tudnám elképzelni az életemet ha nem látnám őt minden nap suliban.
2014. szept. 12. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!