Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két lány közül kéne választano...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány közül kéne választanom, tanácstalan vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, ők mindketten 17-17 évesek. Szinte ugyanakkor ismertem meg őket, mindkettőjüket nagyon szeretem, mindkettőjükkel már csak egy szavamba kerülne, éskb menne a dolog,ismrem nagyjából az érzéseiket. Nos. Az egyik lány, legyen "A", egy elég alacsony, külsőre átlagos (~10/7), még az arcát sem mondanám kifejezetten kiemelkedőnek, de belsőre főnyeremény, végtelenül aranyos, életvidám, okos lány. Negativumként felhozható vele szemben, hogy nagyon fiatalnak tűnik, kissé talán éretlen. A másik lány ("B") picit magassabb, külsőre 10/8-9 körül mozog, és nem is nagyon tudok kiemelni nála egy-egy belső tulajdonságot, nála tényleg minden rendben van. Vele talán hosszabb távon és el tudnám képzelni a dolgokat. "A" nagyon belém van esve, "B" kicsit jobban zsákbamacska.


Szerintetek?

Egy tanácstalan fiú.


2014. aug. 30. 00:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Válaszd az erdészt és kérd meg, hogy ásson el jó mélyre!
2014. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választanám.
2014. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
talán a B ,de te ismered őket neked kell meghoznod a megfelelő döntést nem másnak
2014. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
barátnőnek A , Bt csak dugni
2014. aug. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodtan lepontozthatsz, de ez egy annyira primitív és undorító dolog hogy "jajj melyiket válasszam".
2014. aug. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Légyszi, tedd meg azt a szívességet, hogy A-t békén hagyod. Ő nem való hozzád, jobb lesz neki.
2014. aug. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Válaszolnak mondjuk 10-en, és képes vagy ez alapján dönteni? Hát, szerintem hagyd békén mindkettőt, jobban járnak.
2014. aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hol írtam, hogy ezalapján döntök? egyszerűen érdekel, mások hogy látják a dolgot. de egyébként rosszul tettem föl a kérdést, inkább azt kellett volna kérdeznem, ti mi alapján döntötök, mikor választanotok kell két lány között. na sebaj, ettől függetlenül még várom a válaszokat.
2014. aug. 30. 00:44
 9/14 anonim ***** válasza:

amit a szived dönt :) ne ésszel próbáld eldönteni, mert abból sose származik semmi jó :)


képzeld el mindegyiket egy sráccal, mondjuk legjobb haveroddal, akire jobban féltékeny lennél.. :)

2014. aug. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

B.

Ha A-t választanád, örökké megmaradna benned B.

2014. aug. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!