Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamucsoki1 kérdése:

Jól tettem vagy nem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 5 hónapig együtt voltunk az első 3 hónap nagyon jól ment de utána egyre rosszabb lett.Valahogy nem akart velem beszélgetni baráti társaságba akart lenni csak, velem kettesbe nem akart lenni.Csókolózni nem akart.És ma el hagytam.De nekem ez mind szarul eset hogy az utolsó két hónapba még beszélgetni se tudtunk.Csak kussoltunk mint 2 kő darab mert nem volt már mit kérdezek vagy mondajak neki.Mert ha én nem beszéltem ő nem beszélgetett volna velem még abba 3 hónapba se és végül is ma el hagytam szerintetek jól tettem?

2014. szept. 10. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy jól tetted, ami nem megy azt nem kell erőlteni. Hogyha mi a barátommal nem tudunk miről beszélgetni akkor szexelünk egy jót és ezzel meg van oldva. :D
2014. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól.
2014. szept. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól tetted! Szerintem már kiszeretett belőled, megunt és már emiatt nem volt kedve beszélgetni Veled! Keress egy olyan lányt, aki értékel és hozzád való! :)
2014. szept. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát mi a rohanó világ miatt szoktunk együtt KETTESBEN kussolni mint 2 kő. Néha az is kell. De nálatok más a káposzta.

Ha az embernek épp nincs beszéd témája, akkor hülyül, csókolózik. Ha ez nem megy, meghalt a kapcsolat. Elő fordul a ilyen. Nem baj. Néha el kell múljon a "friss hús" érzés, hogy rájöjjünk, nem illünk össze az illetővel.


Jól tetted.

2014. szept. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!