Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul tettem hogy szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem hogy szakítottam vele?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akivel már 4 hónapja szakítottam. Nem nagyon foglalkozott velem, akkor és ott találkoztunk amikor ő akart. Szinte mindig késett. Volt olyan hogy napokig nem keresett. Ilyenkor az volt a kifogás, hogy elfelejtette. Amikor facebookon beszéltünk is volt úgy hogy nagyon vissza se írt. Viszont vele lehet lett volna alkalmam elveszíteni az ártatlanságomat. Viszont én szakítottam vele, mert elegem lett belőle. Viszont itt vagyok 4 hónapja egyedül, és úgy érzem sosem lesz már soha senkim. L/21
2014. szept. 7. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyem a szíved.

A szüzességed ráérsz elveszteni egy olyannal,akinek majd te leszel a mindene!!Nem egy olyan,aki bele szarik,hogy élsz-e vagy halsz-e.

Jól tetted,hogy szakítottál vele,nem volt méltó arra,hogy veled legyen.Ezerszer jobb pasik vannak a világon,és fogsz magadnak találni,ne aggódj :)

Inkább menj el kapcsolódj ki,bulizgass,ülj össze a barátaiddal stb.

Nyugi :)

2014. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Ha nem tudott veled normálisan foglalkozni akkor egyértelmű! Te kedvére tettél és irányított hogy ott találkoztatok meg amikor akarta, ez nem jó. Nem tudom de lehet hogy így úgy jön le hogy csak szexre kellettél neki amúgy meg az se érdekelte mi van veled. És mi az hogy nem lesz senkid? Ez hülyeség! (F/21)
2014. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rosszul tetted-e, hogy szakítottál azzal, aki úgy gondolta, hogy egy kapcsolat arról szól, hogy a nője a kedvére tegyen?

Szerintem nem.

2014. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!