Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy az anyósotok a párotokat szidja, mert költ rátok?

Figyelt kérdés

(ebben az esetben még nem hivatalosan anyós, csak rövidebb volt így fogalmazni)


És ráadásul a párotok édesanyját kedvesnek és odaadónak ismertétek meg, aztán kiderülne évek múlva, hogy a párotokat folyamatosan b_sztatja még olyanokért is, ha eljön értetek a munkába, iskolába kocsival, és tankolni kell... És az a kifogás, hogy "még nem a feleséged, minek szórod el a pénzed rá? "

Amikor elkezdtem szedni a fogamzásgátlóm, azt is felesben vettük a barátommal, és amikor ezt az anyja megtudta, akkor is a hátam mögött balhézott vele, hogy minek kell ilyenekre költenie a pénzét.. Akkor meg rendszeresen, amikor eljön értem munkába kocsival, hogy miért nem vagyok képes felülni a buszra, és minek kell engem furikázni... Még akkor is megcsinálta a cirkuszt, amikor másfél órát kellett volna várnom a buszra.. (20km-ről van szó..)


A legnagyobb problémám pedig az, hogy a párom már néha átveszi ezeket a dolgokat, és ha menni szeretnék másik városba venni valamit, mert ott olcsóbb, akkor meg nekiáll bunkózni, hogy persze, hogy olcsóbb, mert a benzint neki kell kifizetni..

És sokszor mondja, hogy mennyi mindent kell titkolnia az anyja elöl, hogy ne legyen balhé... De alapvetően nem az a tipus, aki mindenben kikéri az anyja véleményét. Én nem így ismertem meg, de hát ezek is most derülnek ki, hogy ennyire gond az anyjának, hogy a fia költ rám..

Nem is merem már megkérni semmi olyanra, hogy vigyen el ide vagy oda.. megyek inkább busszal, de amikor ezt elmondtam neki, ég én voltam a legnagyobb szemét a világon...

Mit tegyek? 3 évig semmi gond nem volt, most kezdtek kiderülni ezek is, és most kezdett ő is ilyen lenni..


2014. szept. 3. 21:23
 1/6 A kérdező kommentje:
A lényege elfelejtettem, hogy saját fizetése van, és kéthetente jár csak haza, mert külföldön dolgozik. (Még nem lakunk együtt, úgyhogy a szüleihez megy haza.)
2014. szept. 3. 21:25
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy intézném, hogy ne keljen rám költeni. Ha valamit nem szivesen adnak, nem is kell.

Mellesleg te nem szoktál tankolni a kocsijába?

2014. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Sz..rul esne,de ebben a helyzetben szerintem az is a baj,hogy felnőtt,de az anyja irányítja.
2014. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ritkán, ha éppen van miből. De egy fillért sem keresek, mert még suliba járok, úgyhogy az egyetlen jövedelem forrásom a szülinapom, karácsony, húsvét, és ha néha nap sikerült valami pár napos munkát szereznem, amit iskola mellett is tudok végezni.
2014. szept. 3. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyvalamit tehettek.Kenyértörés azonnal.Talán sikerül vele egy életre összeveszni.Nem viccelek!Nem változnak soha.Megbeszélni nem lehet velük semmit.Elkell szigetelődnötök tőle.Alpári és durva fellépésre is szükség lehet,és akkor nem szabad habozni mert megeszi az életeteket.

Így van ez bizony.

2014. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én anyum is mindig húzta a száját, ha a barátomnak kedveskedtem valamivel vagy fizettem Neki valamit! Ezért már szinte az elejétől fogva ezeket eltitkolom, hogy ilyeneket csinálok, mert volt belőle veszekedés is! Úgyhogy max. ne mondja el neki ezeket! :)
2014. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!