Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történhetett az exemmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett az exemmel? Mire ez a változás?

Figyelt kérdés

Tavaly 5 hónapig voltam együtt egy férfival,aki sajnos szilveszterkor szakított velem.

Én nagyon szerettem őt,nagyon fájt a szakítás,és erre mondta,legyünk barátok,de aztán februárban mégis megszakított velem minden kapcsolatot,de úgy,hogy még nem is köszönt,meg megmondta,hogy soha többet nem szól hozzám.

Ebbe szinte belehaltam,mert egy helyen dolgozunk.

Aztán valahogy mégiscsak megszoktam,habár mai napig ha látom,fáj még kicsit,nekem azóta sem volt senkim.

De két hete megváltozott velem.

Múltkor segített megkeresni egy dolgot a munkahelyen,de én csak megköszöntem és továbbálltam,nem bírtam a szemébe nézni.

Ma pedig odajött mellém,nagyot köszönt,megkérdezte,hogy vagyok,aztán én megint gyorsan leléptem mellőle,pedig jólesett a kérdése,és ahogy ránéztem,teljesen végigmért,nézett.

Hogy-hogy szóbaállt velem?



2014. szept. 12. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Dobta a csaja, és már két hete nem dugott.
2014. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van ilyen. szereted te még őt:) kellesz neki (most)
2014. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Talán rájött arra, hogy mit is veszített.
2014. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!