Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szuleim nem fogadjak el h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuleim nem fogadjak el h baratom van es h kezdek felnoni. Valaki voltmar ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok ket honapja van baratom.Ez az elso kapcsolatom.

A szuleim nem mindig engedik h talalkozzunk azzal az indokkal h eleget talalkozunk.Amikor nem engednek el es elmondom a baratomnak h nem mehetek akkor mindig megsertodik es csak azzal foglalkozik h neki milyem rossz h nem lathat.Folyton ezen veszekszunk.Szerintetek szuleim elfogjak fogadni?Es az h ezen veszekszunk a baratommal tonkre teheti a kapcsolatunkat?



2014. szept. 14. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen mikor 17 éves voltam, apám a szemével megölte volna a barátom. L
2014. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Es te elfogadtad vagy csinaltal valamit?
2014. szept. 14. 16:44
 3/12 anonim válasza:
52%
en 15 vagyok es egy eve van baratom anyum valahonnan megtudta ezelott fel eve s teljesen eltiltott tole. de a baratom mind jott s azt mondtuk hogy csak baratok vagyunk de igy is keveset engedett ki olyan egy ket hetente nagyon rosz volt s rettento sokat vitatkoztunk azt hitte hogy csak aze nem mejek ki me nem szeretem s jottek a bizonytalankodasok. s most a hetekbe mondtam h enyi vot en nm birom h mindenert engem hibaztat s szakitottam egy hetig konyorgott h megvaltozik s mindent megert. s visza vettem azota is ha nem mehetek ki azt mondja h megerti tudja hogy nekem is rosz de lagalabb itt vagyok neki s szerethet. s nyaron elvallalta h megy bicikli futarnak hogy amikor en megyek le vasarolni 20 perceket tudjunk talizni s igy nagyon jo. :)
2014. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Itt a lanyos apakal van a baj! De a fiu miert nem jon hozzad?
2014. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanígy voltam én is, főleg apa nem akarta elfogadni. Titokban találkozgattam a barátommal, aki meg volt sértődve, hogy nem vagyunk eleget együtt. Egyszer leültem a szüleimmel szembe és elmondtam nekik, hogy szeretem a barátom és együtt fogok maradni vele. Elfogadták utána a helyzetet. Azóta pedig nincs ilyen probléma már, bár igaz, hogy már azóta eltelt néhány év, és nem féltenek úgy mint mikor kisebb voltam.

20/L

2014. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

O azt mondta h nem hibasztatt engem.de akkor sem erti meg hogy ha nem engednek el.Remelem nekunk nem kell szakitanunk ahhoz h ez valtozzon.

O nem tud jonni....

2014. szept. 14. 17:06
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem is apa nem fogadja el anya igen.Akkor beszelnem kell szuleimmel csak nem tudom h kezdjem el.
2014. szept. 14. 17:13
 8/12 anonim ***** válasza:

Szóval ő nem tud jönni hozzád, de ha téged nem engednek el, akkor megsértődik? Ez aztán a szerelem basszus... Azt írod, kezdesz felnőni. Akkor miért egy ilyen óvodás szinten lévő fiúval jársz?


Egyébként meg a legtöbb így viselkedő szülőnek elég lenne az, ha hazavinnéd néha a fiút, megismerhetnék, kiderülne, hogy megbízható, és máris kevésbé fognak félteni, és elengednek. De ha a barátod "nem tud jönni" hozzád, akkor persze, hogy nem szívesen engednek el vele. Te ugorj azonnal, ha találkozni akar, de ő a kisujját sem mozdítaná meg érted... Egyik szülőnek sem szimpatikus ez a hozzáállás.

2014. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
O jonne hozzam. Volt mar nalunk csak nincs szobam se egy olyan szoba ahol csak ketten lehetunk.
2014. szept. 14. 17:42
 10/12 anonim ***** válasza:
És? Miért kell rögtön kettesben lenni? Szerintem örülnének a szüleid, ha látnának titeket, ahogy kulturáltan tudtok mások előtt viselkedni. Leültök tv-zni a nappaliba, segítetek anyukádnak főzni ebédet, stb. Nem azért kell átmennie a barátodnak, hogy bezárkózzatok egy szobába kettesben, hanem hogy a szüleid megismerhessék jobban, és lássák azt, milyen szinten áll a kapcsolatotok.
2014. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!