Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret, mégis ki bírja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, mégis ki bírja hogy ne keresse több napig?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Mikor össze veszünk (még ha ő is volt a hülye) nem keres akár több napig/hétig se.. Hozzá teszem hogy mondjuk tudja hogy én előbb utóbb mindig keresni fogom, de akkor is hogy tudja ezt csinálni? Büszkeség vagy makacsság de ennyire? És hogy kezeljem? Már szinte mindent ki próbáltam. Velem az a baj hogy én viszont nem birom ki sokáig hogy ne keressem. Ja és ha szóvá teszem akkor azzal csesztet folyton hogy miért kell mindig hisztiznem meg türelmetlennek lennem...


23/L



2014. szept. 14. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszer ki kéne bírnod addig amíg ő keres majd téged. De lehet h néha kell neki egy kis különlét.
2014. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi ilyen esetben napokig nem keres, akkor annak a kapcsolatnak vége. Aztán rajtad műlik, meddig hagyod a küszködést.


* nem keres akár több napig/hétig se.


Ennek a pasinak semmit nem jelentesz, ha jelentenél egy összeveszés után másnap már az ajtódban állna, és naponta többszőr keresne, még ha nem tud elérni akkor is..

2014. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Magamból kiindulva én a veszekedés után már 10 perccel kerestem, még 7 év után is. :(


29/F

2014. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!