Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás óta iszok, cigizek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás óta iszok, cigizek és az a probléma, hogy hiába tudom, hogy ez nem jó így, mégis csinálom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon kikészültem szakítás után, el sem tudom mondani mennyire csalódott és elkeseredett vagyok.

Akiről azt hittem,hogy az életem, egyszer csak elhagyott. Minden álmom, ígéreteink szerte foszlottak, és úgy kezel annyi év után, mint egy idegent, holott jóban rosszban vele voltam és mindig számíthatott rám. Mintha egy földön fekvő lennék, akibe bele kell rúgni.. Nem ezt érdemeltem,de túl naiv voltam, azt hiszem.

Azóta rászoktam a cigire, az ivásra, pedig életemben nem gondoltam, hogy ezt fogom csinálni, sosem cigiztem és inni is max ünnepekkor 1-2 pohárral.

Nem érdekel a munka, a tanulás, semmi, kezdek elzülleni.

Mit csináljak? A barátok nem segítenek, hiába próbálkoznak,mintha nem is önmagam lennék.


2014. szept. 12. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az idő segíteni fog.Én is voltam ilyen helyzetben.Csak én nem piáltam,max ritkán.Inkább eljártam edzeni.Meg sporttal vezettem le a feszültséget.Már teljesen túl tettem magam a szakításon.Igaz,csak lelépett semmit nem mondott,hogy most szakítani akar-e vagy sem.Gyáva féreg,legalább meg mondta volna a szemembe.Na,de mindegy is,neked kitartás!
2014. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy ez szánalmas.Szóval változtass.
2014. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.) Szokj le!

2.) Ne sajnáltasd magad, hogy jajj te összetört szívű szegény fiúból lett alkoholista!

2014. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok.
2014. szept. 12. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!