Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Örülnöm kéne, mégsem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnöm kéne, mégsem vagyok boldog. Mi van velem?

Figyelt kérdés
Sokan irigyelnének azért, amit 18 év alatt összehoztam. Pláne hogy 9 hónapja beteljesült az első nagy szerelmem is, pedig sose voltam nagy csajozós és boldog vagyok vele. Meg van mindenem, barátok, normális család, továbbtanulási célok, mégis valamit nem találok az életemben és nem tudom mi az. Ilyenkor esténként már 1 hónapja azon gondolkozok, hogy mi célból vagyok itt és nem kapok rá választ. Valaki élt már át ilyet?

2014. szept. 14. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ürességérzeted van? Akarsz róla beszélni? L
2014. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy "mi célból élsz, mi az életed célja, stb"?

Ha igen akkor van, velem hasonló a dolog, csak kicsit erősebb. És ez már kicsit bekavar a továbbtanulási céloknak is. Veszélyes gondolat ez, vigyázz. Elmondásod alapján nem tűnik vészesnek, de ha nagyon nem hagyna békén, menj pszichológushoz nyugodtan. Én annak idején nem tettem, most már bánom.

Ha tényleg arról kérdezel amire válaszoltam (:D) és érdekel, akkor kommentelj, és írok 1-2 részletet.

2014. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Láttunk már ilyet, ezek a látens homoszexualitás jellemzői.
2014. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Olvasd el a Bibliát és ez is helyre kerül. :P
2014. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Félreértetek. Egyszerűen csak nem tudom hova helyezni magam. Nem vagyok homo, nagyon szeretem a barátnőm. Csak nem tudom magam elhelyezni sehova és bosszant. Tudom mit akarok elérni, de esténként csak az unalom van bennem.
2014. szept. 14. 20:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy mi az értelme a dolgoknak. Mert minden unalmas.
2014. szept. 14. 20:08
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

#2-es vagyok

Miben értettelek félre?

"Tudom mit akarok elérni, de esténként csak az unalom van bennem."

Ezek pl. teljesen jellemzőek rám is.

2014. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Üresnek érzed magad,mert nem tudod értékelni azt,amid van.Nem tudsz neki örülni,mert természetesnek veszed,hozzászoktál,és meguntad.Van ilyen,mikor az ember kezd befordulni,depresszióba esni.Mikor úgymond jódolgodban nem tudod,mit csinálj.Ebből kiléphetsz,ha önmagad sajnálása helyett megkeresed azt,ami leköt és boldoggá tehet.
2014. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom.
2014. szept. 14. 20:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Hasonló dolgokon én is keresztül mentem. Ismerek olyan embert aki már amikor igencsak sikeres volt (7 számjegyű jövedelem, sikeres vállalkozás) öngyilkos akart lenni.


Épp most írtam ide 10-es hsz.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__6..

2014. szept. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!