Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mennyire flörtöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire flörtöl mással a párotok?

Figyelt kérdés

Természetesen mindenféle tettlegesség nélküli flörtre gondolok.. Dícsérgetés, szép szavak, csak úgy viccesen például.


Toleráljátok ezt? Mi a véleményetek róla?


Mióta vagytok kapcsolatban, hány évesek vagytok?


Bocsi a sok kérdésért, de fontos lenne.


22/N



2014. szept. 15. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Az, hogy megnéz másokat, oké, pasi, hűséget fogadott, nem vakságot.

De a flört nem fér bele. Volt egy barátom, aki a szemem előtt is flörtölt. Nem tudtam benne megbízni. Rá is ment a dolog. De kiderült, hogy nem is gondolta velem komolyan.

Másik két exem megtisztelt azzal, hogy amikor vele voltam, nem is nézett mások után.

Szerintem alap, hogy még viccesen se flörtölünk mással a párunk előtt!

24N

2014. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi távkapcsolatban vagyunk, ha flörtöl is mással, nem tudok róla. Bár nem hinném, vagy tényleg csak max annyi, amit elmondtál, megdicsér másokat stb.


Engem nem zavar, ha velem van, rám figyel. Amíg így marad, tőlem azt nézeget, akit szeretne. Mindketten tudjuk hol a határ és nem feszegetjük.

Egy éve, 23-28.


23L

2014. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én pasim munkájából adódóan sok szép nővel van körbevéve,meg is nézi őket nyilván,és tudom,mikor mi a reakciója.Mielőtt összejöttünk,láttam,milyen,mint minden férfi,szeret nézegelődni.Viszont engem nem zavar,míg ennél nem lép tovább.Igazából eddig minden kapcsolatomban féltékeny voltam,most nem szeretném ezzel elrontani.Pláne,hogy úgy érzem,nekem mindent megad,amire szükségem van.Míg nem kezd ki mással,addig nyugodt vagyok.Eddig nem tudok ilyesmiről.
2014. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semennyire. Mielőtt mi összejöttünk volna szó szerint fűnek-fának udvarolt, persze legtöbbször hátsó szándék nélkül, csak egyszerűen élvezte a figyelmet. A kapcsolatunk első időszakában a finom dicsérgetések megmaradtak (de férfiak és nők irányába egyaránt - persze a férfiakat másképp dicsergette), de miután egyértelműen jeleztem felé, hogy engem ez zavar és megalázónak tartom, azóta nem csinálja. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon szeret engem, meg sem fordul más nő a fejeben, de attól még zavaró, főleg, hogy sok nő ezt egyértelmű kezdeményezésnek vette és nem volt rest folytatást kérni. Ez is hozzásegített ahhoz, hogy ne folytassa tovább.

Két éve vagyunk együtt.

2017. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Plane nem az orrom elott. Lehet neha odaveti egy kolleganonek random, hogy "jo az uj hajad" ha epp fodrasznal volt, de ez meg nem is flort :D Egyebkent nem izgat, hogy poenbol csinalja-e, az a lenyeg, hogy egyreszt ha jelen vagyok akkor semmilyen!!! mertekben senkivel, ha meg csinalja a hatam mogott, azt nem komoly szandekkal. Ha mashogy lenne, egyaltalan nem toleralnam.
2017. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A flört egyáltalán nem fér bele, én sem flörtölök, vagy reagálok a flörtre, ez nálam ugyanúgy a tiszteletem és a hűségem jele, minthogy nincs 'tettlegesség'. Egyik kapcsolatomban sem éltem ilyet még át szerencsére, sőt, a jelenlegi párom az első, aki a jelenlétemben ránéz más nőre, és ez a maximum, ami nem okozza szerintem a másik megalázottságát egészséges viszonyban.
2017. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En megnezek mas lanyokat a baratnom jelenleteben. Nem zavarja mert megbeszeltuk, hogy nem tiltja meg hogy ne nezzek meg mas lanyokat. En sem tiltom meg hogy mas ferfiakat megnezzen. Sokkal nehezebb kivitelezni azt hogy nem nezek meg valakit mint inkabb odapillantani egy kicsit. Neha megjegyezzuk, milyen jol nezett ki ez a lany es ennyi. Semmi tobb. A baratnom elotti flortolest tiszteletlensegnek tartom. Sosem fordult elo.
2017. aug. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!