Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmem vagy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmem vagy a legjobb barátaim?

Figyelt kérdés

Nos...Van egy fiú az osztalybol aki nagyon meno es jo fej es mindenki felnez ra es en mar 4 napja h jarunk,de mar elotte is szerettuk egymast csk mas okok miatt nem jartunk...es van 3 legjobb baratnom akik nem akarjak,h jarjak vele,mert "tul meno es nem illik hozzam mert bunko"

Nem tudom,h tovabb folytassuk a kap solatunkat vagy higgyek a baratnoimnek akik tenyleg a legjobb barataim,de mi nagyon szerettjuk egymast ahhoz ezzel a fiuval,h elszakaddjunk egymastol mert sokmindent mondtam el neki amikat masoknak nem stb...

(Csak azok valaszat fogadom el akik komolyak es nem banto,snassz,vagy bunko valaszt irnak)

Bocsi a helyesirasert teloval irtam

17 lany



#barát #szerelem #szeretet #eros baratsag
2014. szept. 15. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
A baratnoidre ne hallgass azert akarjak hogy szakits vele hogy az egyikuk kaparintsa meg maganak! Amddig veled szepen beszel es nem bunkoskodik addig nincs problema! A batatnoidnek uzenem hogy ne szoljanak bele az eletedbe!
2014. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Velem nagyon kedvess...es felvallal a nyilvanossag elott is a baratai elott is...azt elfelejtettem mondani h megbukott ezert sem szeretnek h jarjak vele
2014. szept. 15. 18:20
 3/6 A kérdező kommentje:
A baratnoim
2014. szept. 15. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

A "szerelem" kapcsolat elmúlik egyszer, és vége lesz.

Az igazi barátság meg nem múlik el.

Melyiket választod? Ez a kérdés.

2014. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dönts, ahogy jónak látod. Én tuti még a sráccal maradnék.

Hasonló esetben viszont a barátaimnak volt igaza meg az ő barátainak. (Először az ő barátai beszélték le rólam. Akkor még nem tudtam, hogy miért. Nagyon mérges voltam rájuk, szerettem a srácot. De később kiderült, hogy igazuk volt. Az a srác nem akart tőlem komolyan semmit.)

2014. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindig azokat válaszd, akik jót akarnak neked, törődnek veled és szeretnek. Ha a barátnőid választás elé állítanak, hogy ők, vagy a barátod, méghozzá ilyen mondvacsinált okok miatt, akkor ők nem ilyen emberek.


A helyedben megmondanám nekik, hogy ezt a fiút szereted, fontos neked, fogadják el, hogy ez a te döntésed, nem élhetik helyetted az életed. Ők is nagyon fontosak, de ha ezt nem értik meg, nem igazi barátok, de még havarokként is megbuktak.


Nem tudni, hogy alakul a kapcsolatod ezzel a sráccal, de akárhogy is, egy barát nem úgy viselkedik, mint a te barátnőid.

2014. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!