Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 napra elmegy a szerelmem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napra elmegy a szerelmem a legjobb barátnőmmel. Ezt hogy gondolja?

Figyelt kérdés
A szerelmem és a legjobb barátnőm 5 napra elmennek egy fesztiválra, ahová tudják nagyon jól, hogy nem tudok elmenni, mert dolgozom. És ezt többször mondtam is nekik. A barátom a barátnőméknél fog aludni. Ez mégis milyen dolog? Egyébként is keveset tudunk csak találkozni, sosem aludtunk még együtt 2 egymás utáni éjszakát, nemhogy ötöt. Több időt fog eltölteni egyhuzamban a legjobb barátnőmmel, mint velem. Ez nagyon bánt. Egészen addig be sem iktatott a nyári programjába, amíg szóba nem hoztam, hogy amit csinálni fog mind szép és jó, de hol vagyok én. Én lemondtam miatta egy 3 hónapos külföldi munkát, mert nem tartottam tisztességesnek, hogy egy férfi munkatársammal "kiruccanjak" külföldre a barátom nélkül. Nem csak ez a probléma. Nekem sosem mondja, hogy csinos vagyok, a barátnőmnek többször is. Pedig még csak nem is olyan csinos vagy szép. Vele valahogy jobban megvan. Sosem kapnak össze, pedig barátok és szoktak találkozni( a barátom közös barátunk volt, csak aztán szerelmesek lettünk:)). Ha a barátnőm is a társaságban van, én mintha ott sem lennék. Már beszéltem ezekről a párommal de azt mondta, hogy jajj, ne legyek már csacsi, csak barátok. De az óta sem változott semmi. Én pedig egyre mélyebbre sodródok a kétségek közt. Nem tudom mi tévő legyek. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2013. ápr. 30. 20:14
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy belőlem csak a külsőm kell neki, a barátnőmből pedig a lelke.
2013. ápr. 30. 20:15
 2/24 anonim ***** válasza:
Ja, és az okosak dobták is a pasit.
2013. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
Had menjen kapcsolódjon ki, bizalom, bizalom! ha bízol benne és szereted akkor elengeded mert nem félsz attól hogy a legjobb barátnőd és a párod dugnak egy jót, sztán hazaérve mosolyognak majd rád mint 2 fejbetök.
2013. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Pretty_Fighter ***** válasza:
Mióta barátok ők? és te mióta ismered őket?
2013. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak meg mi értelme?
2013. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%

Ha még nem késő, menny el a külföldí útra. Akkor talán észheztér a barátod. Nekem nem pont ilyen tapasztalatom van, viszont görény barátnőből volt elég, aki az érzelmeim tudatában szúrt hátba nem is egyszer. Sose bízz barátnőben. Ráadásul milyen már az, hogy vele több napot fog eltölteni egyhuzamba, mint veled? Ha szeret is, akkor sem fog ellenállni a kísértésnek, hogy ott a "csinos" barátnőd vele.

Azt tudom mondani, hogy vagy menny el arra a 3 hónapos útra, és várj, hogy mi történik, vagy közöld vele és a barátnőddel is a tényeket, és dobd.

2013. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg szívás, én is elzavarnám(már ha felcserélnénk barátnőre, nem vagyok homár). Barátnővel is érdemes lenne elcsacsogni, ez semmilyen szempontból nem oké.
2013. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem "dobhatom" csak úgy. 1 éve én szakítottam vele, mert megismertem egy másik fiút, és úgy éreztem, hogy adnom kell magamnak egy másik lehetőséget is, hogy mással vajon milyen.(a mostani barátom volt az 1.barátom.) de aztán közös megegyezés alapján szakítottunk az új fiúval, mert én még mindig a mostani barátomat szerettem, akivel kis idő múlva újra együtt is voltunk. Attól félek, hogy ha most elhagynám, újra ez történne, azzal a különbséggel, hogy ő már nem várna rám.
2013. ápr. 30. 20:22
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
Erre csak annyit mondok hogy van egy fiú barátom akit úgy szeretek mint pl egy rokont, meg úgy is viselkedek vele szemben és fura lenne ha ez változna. És VAN barátság fiú és lány közt. Mi minden szerelmi ügyet megbeszélünk egymással tényleg fura lenne ha ezek a dolgok változnának pl ha neki vagy nekem kapcsolata lenne.
2013. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De nem tilthatom el őket egymástól. Úgy történt a megismerkedésünk, hogy én bekerültem abba a négyes baráti társaságba, ahol a mostani barátom és a barátnőm voltak. És ők ketten azon belül is nagyon jóban voltak/vannak. Csak köztem és a barátom közt szerelem szövődött. Tehát nem tilthatok el 2 barátot egymástól.
2013. ápr. 30. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!