Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinápja ezt egy pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinápja ezt egy pasi?

Figyelt kérdés
Van egy srác(16) akivel 7hónapja boldog párt alkotunk. Mindig mondogatja hogy mennyire fontos vagyok neki és hogy nagyon szeret. Ma azonban ézre vettem hogy facebookon belépett oldalbaegy társkereső oldalba és kiírta hogy ismerkedne lányokkal.

2014. szept. 15. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamelyik haverja szívatta meg ezzel? Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, de akár meg is kérdezhetnéd tőle és a válaszából kiderül, hogy mi is az igazság (nem feltétlenül az, amit mondani fog :P )
2014. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Még kisfiu!

Ő se tuja mi kell neki

2014. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
próbáltam szóba hozni de nem veszi észre magát
2014. szept. 15. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerinted mégis mi jelentene? Azt jelenti, amit jelentene akkor, ha te lépnél be egy társkeresőbe. Vagyis szakítani akar veled, csak nem akarja még rögtön elmondani. Nem hamarkodja el a dolgot, de nem hiszem hogy sokáig fog tartani ez a kapcsolatod vele. Készülj föl rá lelkileg, és mondj le róla, hogy még sokáig a barátnője leszel. Sajnálom, de nem igen lehet más jelentése annak, hogy belépett egy társkeresőbe. És nem hinném hogy a haverja így próbálná heccelni, azért a fiúk nem szokták szivatásból egymást társkereső oldalra felregisztrálni, szinte 100%, hogy szakítani akar veled.
2014. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"próbáltam szóba hozni de nem veszi észre magát"


Dehogynem veszi. Csak nem akar szólni semmit. Ha továbbra sem reagál semmit, akkor még egyértelműbb a dolog.

2014. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a dolog. Nem akar addig szakítani amíg nem talál mást. Nem meri azt bevállalni, hogy előbb szakít, mert aztán végén kiderül, hogy más lányt nem találna. Ez mindig így van; előbb jön az új csaj megismerése, és utána a volt barátnővel való szakítás; nem fordítva. Szerintem szakíts vele, mert ha ennyire nem tisztel és nem szeret, ha ennyire gerinctelen és nem őszíinte hozzád, akkor ez hosszú távon felejtős. 23F
2014. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!