Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen, ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen, ha a pasi kicsit beleszól az öltözködésetekbe?

Figyelt kérdés
persze nem az esetek többségében, de néha olyan jó lenne, ha kicsit feszesebb, testhezsimuló rucikat venne fel. Ilyenkor hogy éreznétek magatokat, lányok? Kicsit nőiesebbnek éreznétek magatokat, hogy fúú, imád titeket a pasitok? Vagy csak nyűgként élitek meg?
2014. szept. 13. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

amíg nem szól bele hogy öltözöm, csak néha vannak javaslatai, nem zavar különösebben

de ne akarja megváltoztatni a stílusom

2014. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Buta ötlet testhez simulóbb ruhát ráerőltetni, csak jobban megnéznék.
2014. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rám nemkell erőltetni a nőies,testhez simuló ruhákat,mikor csak olyanokba járok..Szeretem a testem..ha valami szépet választ,ami nekem is tetszik,akkor megkérhet rá hogy azt vegyem fel,hallgatok néha a tanácsaira,de nem mindig :)
2014. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanácsot, tippet szívesen fogadok, de ha valami nem az én stílusom, azt nem fogom erőltetni. Amiben látok fantáziát, azt minimum egy ruhapróba erejéig tesztelem, tehát megnézem, hogy áll, de van, amit úgysem lehet rám erőltetni, mert kényelmetlen (pl. szűk szárú nadrágok és minden, ami szorosan fogja a bokámat vagy a csuklómat) vagy csak nem tetszik (pl. virágminta).
2014. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyűg, elég nőiesen öltözködöm, de k@rvát ne akarjon csinálni belőlem...

Kellőképp nőnek érzem magam a jelenlegi öltözködésemmel is az meg, hogy imád alap, ha nem így lenne gondolom nem velem lenne.

2014. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igazából csak "magatok között" csinálná, azt nem mondaná meg, hogy utcára mit vegyetek fel.

Nekünk pasiknak olyan jó, ha egy nő kirúg a hámból, és csak nekünk öltözködik... :)~~~

2014. szept. 13. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen elvagy tájolva női gondolkodást illetően;

" Kicsit nőiesebbnek éreznétek magatokat, hogy fúú, imád titeket a pasitok" - egy egészséges önbizalmú nőnek ez alap, nem fúúú kategória, és mint fentebb írtam ha egy nő nem érzi magát nőiesnek úgy hogy az akar lenni ott baj van az önképpel.


Amúgy amíg nem taszít amit akar a párom addig benne vagyok (csak kettőnk közt, a hétköznapi öltözködésembe nem szólhat bele), amint viszont ellenérzéseim vannak a dolog kapcsán akkor már teszek rá, hogy neki mennyire jó azt mondom nem és kész.

2014. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!