Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az évfolyamtársam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az évfolyamtársam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk németen, és nemrégiben elkezdtünk beszélgetni Face-en, aztán élőben, de egymás előtt nagyon szótlanok vagyunk. Nekem Ő tetszik, ám a probléma, hogy Ő nem szeretne barátnőt, nehogy a tanulás rovására menjen. Azonban én bármit megtennék érte, nem akadályoznám. De hát nem lehet győzködni. Viszont annyira erős érzelmeket táplálok iránta, hogy nem szeretném annyiban hagyni a kettőnk közt kialakult "vonzalmat". Mit tehetnék annak érdekében, hogy egy párt alkothassunk?

2014. szept. 16. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pedig az angol padtársammal jöttem össze. L
2014. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15/L és 15/F.
2014. szept. 16. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Mit tehetnél? Lesz opsz engem most!
2014. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ajánld fel neki hogy együtt tanultok, hátha lesz valami.

csokinyuszi

2014. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
suliban együtt tudtok lenni, otthon meg nem zavarod hagy tanuljon... Szerintem ez így rendben van.
2014. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös: én is így gondoltam, de neki ez így nem akaródzik megfelelni. Nem értem... De úgy fáj... Direkt próbáltam nem nyomulni.
2014. szept. 16. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:

En ugy tapasztaltam, hogy aki kertel, az nem akar kapcsolatot. De nem tudom ti hogy vagytok vele.

(de vegulis az is lehet hogy ekkora streber, nem tudom, szerintem ha te is tetszenel neki, biztos tudna idot szakitani rad)

2014. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!