Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kit válasszak? Ki az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Ki az igazi szerelem számomra? Tanácsokat várok!

Figyelt kérdés
Van egy barátom évek óta együtt vagyunk alapvetően minden jól működik, (persze mindenhol vannak kisebb -nagyobb problémák). Van egy fiú barátom is pár éve ismerem sokat beszélgettünk és beszélgetünk is és nagyon közel kerültünk egymáshoz. Egy évvel ezelőtt be is vallotta h másképp néz rám, mára már szerelmes belém. Többször lezártuk már ezt a témát, de valahogy újra és újra feljöttek az érzesek benne is és bennem is( ez már egy éve tart), most már én is ott taratok hogy őrlődök és nem tudok választani, szerelmes vagyok ebbe a fiúba, a barátomat viszont szeretem, de elhagyni sem megy!!A fiú meg csak vár hogy lépjek!Nem megy vele lezárni egyszerűen Mit tegyek??! Segítsetek!

2014. szept. 17. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Mégis milyen választ vársz? Döntsünk helyetted a te életedről egy ilyen fontos kérdésben? Írjunk vmi klisét úgy, hogy alig ismerünk? Ha ilyenben nem vagy képes dönteni, akk életképtelen vagy.
2014. szept. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 2. az igazi. Az első csak barát. De a biztosat nem mered feladni, mert anyagilag függsz a pasitól.
2014. szept. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Abszolút nem függök tőle anyagilag van munkám , neki is itt semmi nem a pénzről szól.
2014. szept. 17. 07:44
 4/9 anonim ***** válasza:
3 Dehogy nem függsz anyagilag tőle, meg az életszinvonalod, különben ha valóban olyan érzéseid vannak egy másik férfi felé mint amit irsz, már rég léptél volna és ott lennél a másodiknál.
2014. szept. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor a barátoddal együtt vagy, különösen intim helyzetben (ami alatt nem csak szexet értek), akkor szoktál arra gondolni, hogy rossz helyen vagy, igazából a másik ürgének kéne ott lenni? Ha igen, és különösen, ha állandóan csak ez jár a fejedben, akkor ideje szakítani, mert így a "hivatalos" barátodat is csak becsapod.
2014. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen szoktam arra gondolni, hogy jó lenne a másikkal lenni és gondolok is rá, majdnem egész nap.
2014. szept. 17. 07:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Na igen... Ilyenkor szokott jönni a "megcsalásos rész" a mai párkapcsoaltokban, merthogy egyesek annyira nem tudnak dönteni, vagy félnek a szakítástól, vagy halmozzák az élvezeteket. Itt ígyis-úgyis fájdalmat okozol, a kérdés csak az, hogy hány embernek?
2014. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem csalnám meg a párom, de tudom hogy most már döntenem kell valamelyik irányba mert ezzel mindenkinek csak fájdalmat okozok.

Az eddigi válaszokat is köszönöm!

2014. szept. 17. 14:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem anyagilag függ az elsőtől, hanem a biztonságát félti. Megértem. De nem lehet ez a másik sem olyan eget verő szerelem, azt hiszem, mert akkor már az első tudtára adtad volna. Ezt kellene tenned, és majd a fiú (már az első) eldönti helyetted, ha te nem vagy képes rá.
2014. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!