Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek volt már olyan pasival dolgotok aki eleinte nem tetszett de később már igen? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy így első látásra nem ájultál el az illetőtől de miután megismerted és rájöttél h rengeteg közös van bennetek akkor megtetszett, és mert nem az a tipikus helyes pasi aki minden lánynak kell ? :D
2014. szept. 9. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt. :)

Életem legjobb döntése volt nem elszaladni akkor. :))

2014. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, akivel nekem akadt dolgom, ő helyes pasi, inkább csak komolytalannak éreztem, mert amikor megismertem, olyan volt a viselkedése. Aztán persze azóta volt alkalmam kideríteni, hogy mi van még benne. Csak mi még nem vagyunk együtt, kicsit bonyolult. :-)
2014. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fuh, én így voltam a jelenlegi barátommal :D Tornázik és valamiféle diétát próbált ki, amitől rettentően lefogyott. Mielőtt találkoztunk, csak diétázás előtti képeket láttam róla, szóval gondolhatjátok, h h meghökkentem mikor találkozáskor megláttam őt levékonyodva, szinte beesett arccal :D Nem hittem a szememnek. Bután hangzik, de arcra úgy le volt fogyva, h már csak a piros szemek hiányoztak ahhoz, h valami drogisnak higgyem... De gondoltam, h a helyessége meg van, csak túlzásba vitte az egészséges étkezést. Szerencsére észbe kapott és pár hét után már kezdte visszaszedni a kilókat és úgymond jobban "meghelyesedett" :D :D :D 1 évre rá még mindig együtt vagyunk és szeretjük egymást :)
2014. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de pofára estem.
2014. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A srác aki most tetszik. 2 éve ismerem, de csak most vettem észre, hogy vicces, okos, sportos és minden megvan benne amit keresek.
2014. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!