Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet kiábrándulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiábrándulni a szerelemből?

Figyelt kérdés

1év 6hónapja vagyok együtt egy pasival ebből 6hónap együtt élés és átment egyoldalúságba. A lényeg hogy nehezen tudom elengedni és szeretnék kiszeretni belőle de nem nagyon megy segítség kellene avagy nem tudom mi van velem mért adok esélyeket mért reménykedek hogy jobb lesz ha ő tőlem várja a jobbat és nem tesz érte semmit.

Mit kéne tegyek vagy hogyan szeressek ki belőlle?

Hogyan lehetnék újra közömbös?

Ti mit tennétek hogy elmújon a szerelem hogy végleg ki szeressetek a másikból hogy kéne hogy többé ne reménykedjek hogy végleg abbahagyjam a hülyeséget?



2014. szept. 17. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű. Nem laksz vele együtt! Ha rendesen szakítotok, és nem látod hetekig, akkor idővel kiszeretsz belőle. Így, hogy naponta látod és találkoztok, sosem fogsz kiszeretni belőle, és csak szenvedni fogsz.


Ennek semmi értelme. Legyél érett, dobd, és találj mást, akivel szeretitek egymást.

2014. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 csabika1971 ***** válasza:

Szakíts. Tudom könnyű ezt mondani, de hidd el az a jobb és marha nehéz volt "tapasztalat".

Mást nem tehetsz. Bár megpróbálhatod vissza hódítani, de szerintem már úgy is megpróbáltad.

Ha vége, jobb lelépni, mint szenvedni. Mert ha a másik nem is teszi hosszú távon úgy is te iszod meg az együtt maradás levét. Mert előbb utóbb úgy is lesz más, és akkor még jobban fájni fog.

Szakíts. Marhára rossz lesz és fájni fog. De idővel kihevered és legalább a büszkeséged megmarad.

Minden jót kívánok, egy sorstárs. Szia.

2014. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szakíts. Ne alázd meg jobban magad.
2014. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Költözzetek külön.

Szakítsatok.

Sok olyan pasi van, aki a tenyerén hordozna.

Bár én nem laktam együtt azzal a sráccal, akinek én mindent megadtam, tőle viszont nem kaptam viszonzásul semmit, de a következő a tenyerén hordozott. Utána eszembe nem jutott volna visszamenni az exemhez (bár nehéz volt elengedni).

2014. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak azért félek elengedni hiába rossz a kapcsolat mert félek hogy rosszabb pasi jön ő utána eddig se voltak jók az életemben az elöző 3 pasi se volt piskóta én valahogy rosszul választok vagy csak a szinglik nem véletlenül azok.

A jelenlegiben az a jó hogy ő az első olyan pasi aki megvédet az anyjával szemben ezt eddig senki nem tette meg értem.

Az előző 3 pedig nos: szerencsejáték függőség, örökös hazugságok és nem bírt le állni hogy játsza a nagy hóditót a csajoknál, elkötelezetségtől való félelem.

2014. szept. 17. 10:45
 6/9 csabika1971 ***** válasza:
Igen. Tudom az ember ezer és egy okot talál miért lenne érdes maradni, hogy a lelkiismeretét nyugtassa. De ez csak sajnos ön ámítás. De úgy is a lesz amit te határozol, a véleményem meg már elmondtam.
2014. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mennyi idő után múlik el szakítás után a szerelem?

És milyen modszerek által sikerül nem kapcsolatba lépni azzal akivel szakítunk?

2014. szept. 17. 10:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy nem írsz neki? Nem hívod? Nem keresed... nem olyan bonyolult a dolog. Ezt te bonyolítod túl.
2014. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csabika1971 ***** válasza:

Szerelem elmúlása? Változó szerintem, és egyén függő.

De a megoldás a teljes elhatárolódás. Mert ez a mostantól legyünk barátok klisé, ha az egyik fél mindig szerelmes nem működik.

Az az szakítás, majd ha utána össze futás vele az utcán, köszönés és kész. És lassan eljön az idő mikor már jobb lesz.

2014. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!