Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Én 16, a barátom 23 éves. Hosszú ideje vagyunk együtt, a kapcsolatunk nagyon komoly, tudjuk, hogy együtt akarunk lenni örökre. Nagyon szeretem, de a nagy korkülönbség miatt úgy érzem, hogy muszáj hozzá felnőnöm, pedig ő is elég gyerekes, nem tipikus felnőtt. Emiatt viszont kezdem elvesziteni a barátaimat, mert ők túl...gyerekesek. Nem volt még kapcsulatuk, meg semmi, emiatt nem értik meg, hogy milyen nekem. Nehezen fogadják el, hogy nem csak velük vagyok meg azt, hogy sokkal komolyabb lettem, mint voltam a barátom előtt. Igy már nem hivnak el sehova, alig beszélünk. Egyedül érzem magamat. Fontos a barátom, mert nagyon szeretem, de a barátaimat se akarom elvesziteni. Teljesen tanácstalan vagyok

2014. szept. 17. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Pacsi...

ugyanez vagyok, csak fiúban.

12 évesen 15 éves lányokat fűztem akik ballagtak el általános iskolából :'))

Régi szép idők.

2014. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Mit jelent számodra az, hogy hosszú ideje vagytok együtt? 16 évesen ez néhány hónap lehet vagy nem tudom???

Picit korainak érzem, hogy ennyire elkötelezd magad sok tapasztalattal nem rendelkezhetsz ha csak nem kezdted 12 évesen és ezek a tapasztalatok még nem egy érett nő tapasztalatai. De az teljesen normális hogy az ember ha szerelmes a barátai és még mások is egy kicsit a háttérbe szorulnak ilyenkor a partnerünkre fókuszálunk és nem nagyon érdekel más. A szerelmi ügyekben a barátok véleménye szerintem másodlagos, de érdemes oda figyelni rá. Szerelmi kérdésekben nem az agy dönt elsősorban hanem a szív de nem árt észnél lenni mert egy hirtelen jött szerelem át nem gondolt döntésekkel akár tönkre is teheti az ember életét és kapcsolatait.

2014. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igazából könnyű volt, de elsősorban visszaestem a szintjükre, aztán ha valamelyikkel volt valami izgi dolog, akkor elkezdtem úgymond olyan irányba terelgetni hogy a világképe azért valamennyivel felnőttesebb legyen, aztán király. :)

2014. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress olyan barátokat, akik szintén kapcsolatban vannak. 16 évesen már találsz olyanokat. Nekem is kicserélődött a baráti társaságom, amikor elkezdtem járni valakivel. Nem bántam meg.

Őket se "hagyd el", de szerintem természetes, hogy háttérbe szorulnak a pároddal szemben.

2014. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!