Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan küzdhető le ha házaskén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhető le ha házasként szerelmes leszel másba?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 17:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Persze, a biztosat valóban nem kellene lecserélni a bizonytalanra, főleg, hogy az lehet csak egy sima kis fellángolás is. Ez esetben szerintem meg kellene próbálnod minél kevesebbszer találkozni a csajjal, akibe beleszerettél, vagy egyáltalán ne is találkozz vele, ha megteheted és nem mondjuk közös munkahely vagy akármi. Mindenképp el kell valahogy felejtened. Meg próbálj minél több időt együtt tölteni a feleségeddel, gondolj vissza a régi szép időkre, nosztalgiázzatok kicsit együtt. :)

Amennyiben viszont rossz házasságban élsz, és ténylegesen, igazán szereted a másik nőt, és úgy érzed, vele jobb lenne az életed, akkor nincs értelme "küzdeni" és szenvedni egy rossz, illetve már tönkrement házasságban.

Szóval mérlegelj, és úgy hozd meg a döntést. Nekem legalábbis ez a véleményem.


Amúgy tényleg fontos lenne azt is tudni, hogy pontosan hogyan is szerettél bele a másik nőbe, és mit is szeretsz benne...

2014. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

kisarkítottam a szerelmes kifejezést, talán igen ez egy fellángolás.

Nő vagyok egyébként. A férjem régóta nem udvarol stb, már lerágott csont a dolog és már nem is érdekel imponál e vagy sem.

Ez a férfi az életemben most amolyan éjszakai fény és nagyon szeretnék jobban megismerkedni vele. Nem fogok vele lefeküdni, de szeretném legalább jobban megismerni. Ha ebből ténylegesen szerelem lesz és olyan akkor úgyis megtörténik, ha meg a férjemmel van dolgunk egymással akkor nem engedjük el egymást kezét.

2014. szept. 18. 15:36
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja értem, akkor bocsi, hogy összekevertem a nemeket, de a lényeg megvolt így is. :)

Hát ez esetben - mivel Te mindenképp meg szeretnéd őt ismerni - , szerintem bele is fogsz zúgni, ha már most ennyire odavagy érte. Ezzel viszont így saját magad alatt vágod a fát, mert a végén szenvedni fogsz, ha rosszul alakul. Mindenesetre a házasságodból lehet érdemesebb lenne kilépni, mert így nincs értelme, nem vagy boldog a férjed mellett. Ha sehogy sem tudjátok rendbe hozni - márpedig azzal, ha más pasival ismerkedsz közben, nem is igen fogjátok tudni - , akkor inkább válás legyen szerintem a vége, ne csald meg és ne verd át őt.

2014. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen igazad van nem akarok unfair lenni de olyan bonyolult minden..gyerek van stb:-(
2014. szept. 18. 20:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Megértem, de legalább meg kellene akkor beszélnetek.
2014. szept. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!