Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szeretem!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretem!

Figyelt kérdés
Nyáron találkoztam egy sráccal, és kicsit egymásba szerettünk... Játékból már kb fél éve ismerjük egymást, jó barátok is lettünk, de a személyes találka óta nagyon beleszerettem, és ő is elmondta h szeret engem... Minden nap beszélek vele skype-on,és tudomásomra adja h szeret. Bnőm azt mondta h próbáljak meg kiábrándulni belőle, mert 150km elég sok, és a távkapcsolatok nem működnek. 15/L

2014. szept. 17. 22:36
 1/5 -Igazmondó- ***** válasza:
Fiatalok vagytok még s tényleg messze van. Szerintem hagyd s maradjatok barátok.
2014. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem! :( <3
2014. szept. 17. 23:09
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ha jól megvagytok együtt, akkor működni fog a távkapcsolat :)
2014. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy hagyja ??? Csak azert mert Neked nem jött össze a tavkapcsoladot miert mondjon le ez a lany az överöl ?

Szerintem ne mondj le mondj le rola es ne hallgass azokra akik le akarnak beszelni rola, ö nekik lehet, hogy csak rossz tapasztalatuk van.

A mai vilagban nincsen tavolsag. Regen egy europai ember honapokig utazott Amerikaba ma mar meg orak alatt ott lehet. Nincs lehetetlen. Ma mar nem is kell napokat varni meg megkapja a leveledet. Ma mar a kommunikacia nem problema.

Ha tenyleg szeteted es ö is teged akkor jarjatok addig ameddig boldogok vagytok es irogassatok minden nap. Egy nap meg lehet, hogy össze költöztök.


Sok sikert 19F

2014. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Thanks :)
2014. szept. 18. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!