Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha az első szerelem reménytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első szerelem reménytelen akkor az azért el fog múlni? 14/L

Figyelt kérdés

#szerelem #elmúlás #féltékenység #érzelem #bánat #szomorúság #reménytelen szerelem #felejhetelen #felejhetetlen szerelem #örökké tató szerelem
2014. szept. 18. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
el bizony ... meg a második, harmadik is :)
2014. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze csak idő kérdésse
2014. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, el fog múlni :) Most biztosan azt hiszed, hogy örökké szenvedni fogsz emiatt az érzés miatt, és mindig fájni fogsz, sosem fogsz tudni mást szeretni... De ez nem tart örökké :) Én 13 évesen lettem így szerelmes, és tényleg azt hittem, hogy sosem múlik el. Ehhez képest most 20 éves koromra alig emlékszem a fiúra :)
2014. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi sem tart örökké...
2014. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első igazi szerelmem 16 éve kezdődött. Nem viszonozták,csak nagyon mély barátsággal. 12éve nem láttam,de nem tudom elfelejteni. NEm vagyok már szerelmes belé,de nagyon-nagyon sokat jelent számomra. Gyakran álmodok vele,ilyenkor "üzen" nekem. Soha! nem fogom elfelejteni. Még mindig vissza tudom idézni amit akkor éreztem iránta. Pedig megtaláltam az igazi páromat és még ha úgy alakulna is,nem tudnék vele kapcsolatot kezdeni. De mindig az életem része lesz.
2014. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Imádom a fiút alsós korunkban jártunk ha azt annak lehet nevezni. Nem beszélünk egymással az osztálytársam félek, hogy nyolcadik után behalok az elvesztésébe.
2014. szept. 18. 16:47
 7/8 A kérdező kommentje:
*belehalok
2014. szept. 18. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha 2 hét-nél tovább tart a fájdalom akkor agydaganatot kaptál.
2014. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!