Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa helyzetbe kerültem. Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég furcsa helyzetbe kerültem. Cserediák vagyok Svédországban már lassan 2 hónapja. Van egy barátom Hajdúszoboszlón,aki nagyon nehezen kezeli a távolságunkat. És sajnos én sem könnyítem meg a dolgát,mert amióta itt vagyok nem igazán hiányolom őt,csak az első pár hétben tettem. Amióta itt vagyok az exemen jár az eszem. Nem tudom miért,de minden éjjel vele álmodom. Ő volt az első igazi szerelmem,másfél évig voltunk együtt. Öngyilkos kapcsolat volt,mert ha együtt voltunk nem volt jó,ha külön akkor sem. Mégis nagyon szerettük egymást és bennem még mindig nem múlt el az érzés,és ha jól tudom benne sem. Hogy őszinte legyek a mostani párommal azért jöttem össze,hogy idegesítsem a régit. Tudom,hogy gyerekes dolog volt. A mostani párommal viszont minden működött,nem voltak vitáink és beleszerettem. Minden jó volt,egészen addig amíg el nem költöztem ide. Ez pillanatnyi elmezavar ,vagy szakítanom kellene a pasival? Szerintetek az,hogy nem tudom elfelejteni az első szerelmem az azért van,mert ő volt az első,vagy nem szeretem a mostani páromat? Azt tudom,ha betoppanna az első,és azt kérné,hogy legyünk együtt és minden hezitáció nélkül eldobnék mindent és rohannék hozzá. Kérlek segítsetek! Mit kéne tennem?

2014. szept. 14. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakíts a jelenlegivel,hisz a vak is látja, hogy nem ő számodra az igazi.De az exed sem, hiszen ha ő lett volna,még most is veled lenne.
2014. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vorarlberna ***** válasza:
Igaz, hogy most kerültem először külföldre, de ugyanilyet tapastaltam, pontosabban több magyarországról jött kolega felhívta az exét, volt aki el is vált a feleségétől aztán az exe is dobta, és most egyedül maradt, idekint meg nincsenek magyar nők, ahol vagyunk illetve kevesen, ők meg a családdal. Nálam meg olyan a helyzet, hogy 1-2 havonta váltunk üzenetet exel, de ez előtte is így volt. A párom viszont nagyon hiányzik. Vele minden nap 1-2 óra skype. Beszélgess a pároddal minden nap ha teheted, amikor hazamész úgyis csak ő fog járni megint a fejedben, ez tapasztalat. Hátha nálad is így lesz. Elfelejteni teljesen senkit sem lehet, az érzések halványodnak csak az emlékekben. A döntés rajtad áll.
2014. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy úgy gondolom,hogy túl korán jöttem össze az exemmel. Semmi tapasztalatom nem volt kapcsolatok terén egészen addig és gyerek fejjel azt gondoltam hogy ki akarok próbálni mással is. Azt hiszem ha most jönnénk össze sokkal jobban tudnám értékelni őt,mint akkor. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. szept. 14. 22:27
 4/5 A kérdező kommentje:
A jelenlegi párom igen komolyan gondolja velem a jövőt,mint megtudtam el szeretne jegyezni amikor hazatértek. Ez kicsit megrémiszt,be kell valljam.
2014. szept. 14. 22:30
 5/5 vorarlberna ***** válasza:
Abból is lehetne tapasztalatot szerezned, milyen ujra exel de ha se vele se nélküle volt, akkor mi volt benne a jó? Ha jól tudod még benne se múlt el, mégis hány csajjal volt utánad? Ismerek idekint 5 éve jegyes embereket, nem kell attól félni, jegyességben is lehet búcsúzni, csak vissza kell adni a gyűrűt. Lakva ismerszik az ember, nem eljegyzésben, meg házasságban. Sokkal kevesebb válás lenne, ha az esküvőt egy év eggyütt lakáshoz kötnék. Mindenesetre megírhatnád mit teszel, és mi történt, ha még fel fogsz nézni ide. pm ben...
2014. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!