Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, vagy ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy ez már tényleg túlzás? Horgász.

Figyelt kérdés
A barátommal igen jól meglennénk. Türelmes, kedves srác, folyton meglep valami aprósággal. A hobbijából viszont elegem van. Nem telik el nap úgy, hogy a horgászat ne jönne szoba. Mivel melózik, hetente kb 2x tud lemenni a tóra, tehát egy héten 5x találkozunk. De a haverjaival folyton erről beszélnek, a neten folyton erről olvas, a facebookja tele van a képekkel és műcsalikat is gyárt. A nyár folyamán pár hetet nem voltam itthon, és szinte minden nap horgászott. Nincs ez kissé túlzásba vive?
2014. szept. 18. 00:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, jó dolog, ha van az embernek hobbija amit ennyire élvez.
2014. szept. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
képzeld milyen lenne ha a porkát sasolná a potykák helyett naphosszat. szerintem jó fogás a csávó, ha tényleg ötméteres botja van.
2014. szept. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem értem a problémádat, miért zavar, hogy ha szabadideje van, akkor a hobbijával foglalkozik?

Nem csajozik, nem bunkó, csak más az érdeklődési köre, mint neked - még ha hanyagolna emiatt, de még nem is erről van szó, ha heti 5 alkalommal találkoztok.

2014. szept. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy cimborám azt mondta, a horgászat rosszabb, mint a p_na - mert ha a feleségem mellé beújítanék egy szeretőt, azt egy idő után megunnám, de a pecát soha.

Szóval, a rossz hír az, hogy nagy változásra ne számíts, a jó hír az, hogy kisebb az esély rá. Hogy megcsaljon :-)

Amúgy sporthorgász? Vagy visz is haza halat? Mert ha utóbbi, akkor legalább érdemi pluszköltség nélkül tudsz összeütni finom halételeket (kivéve persze a maszek tó mert ott tejelni kell azért is)

2014. szept. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Senkivel nincs baj. Az a kérdés, hogy ezt mennyire tolerálod , főleg hosszú távon. Van ilyen az ismeretségi körben, körülbelül így alakult a dolog: 1. Eleinte a barátnő még olykor ki is járt a barátjával horgászni. Néha többen, néha csak ketten. Néha "bulisabb", néha csendesebb alkalom 2. Egyre többször járt ki a pasi egyedül (a csaj nagyon megunta, meg ugye más dolga is volt stb..., de elfogadta, hogy a pasija ezt imádja, problémakor is jól jött a "menekülés") 3. A barátja a hét napból kb. 4x kijárt, ebben a hétvégei éjszakai horgászat alapból benne volt. 4. Most már mindennap megy. Anya hazajön munkából, megy a gyerekért az oviba, kajálnak. Apa indul horgászni. Néha éjjelre, de mivel ő is dolgozik, általában este 9 körül azért hazaér. Ő halat is fog, azaz sok halat esznek és imádják az ilyen ételeket. Azt tény, hogy van ebből "haszon" is (a hobbiért élést leszámítva, hogy az milyen jó meg stb.), mert fog is halat, cserél is halért dolgokat, ajándékoz is, de a felszerelés és tagdíj ráfordítás nem kevés. Arról nem beszélve, hogy ez alap, tehát erre áldozni kell, ha törik, ha szakad. Nekem ez biztos nem menne. Nekik megy. Szóval az a lényeg, hogy te mennyire fogadod el. Pl. én hülyét kapnék egy tipikus pasitól (előítélet). Azaz foci, horgász, alkohol, nekik minden jár mentalitástól, de sokan így élnek. Mi nem, de ez most nem tartozik a kérdéshez.
2014. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a lényeg az egyensúlyban van. Semmilyen erény vagy jó szokás nem áll meg önmagában, ha túl van pörgetve, mert ezzel más erényeket vagy jó szokásokat lehetetlenít el. Pl. aki nagyon bátor, az kevésbé körültekintő. Aki nagyon sokat horgászik, annak kevesebb ideje jut pl. olvasni.


De önmagában a horgászat egy nagyon szép dolog, pláne, hogy mostanában már vannak, akik tényleg természetközeli élményként gondolnak rá, és nem ivásra bottal.


Én is horgászom, de mellette kertészkedem, makettezem, olvasok, játszom a számítógépen és fitnessezem is.


Ha heti 5x találkoztok, akkor az szerintem bőven sok, örülj neki, hogy egy ilyen szép és nemes hobbija van a párodnak.

2014. szept. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 Az ilyen fasziktól én is nagyon kész vagyok, de szerintem kihalóban lévő fajta.
2014. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha annyira lefoglalja a hobbija az már nem jó,ez kb azt jelenti,hogy nem kell neki varátnő,mert a hobbija jobban érdekli.

durván mondva megcsal a hobbijával:D

azt probáld ki,hogy nem keresed egy hétig vagy egy pár napig,hogy akkor mit szól hozzá,vajon fog keresni,vagy elmegy pecázni...ha pecázik akkor nincs miről beszélni

ebben is azért meg kell találni az egyensúlyt és a fontossági sorrendet

2014. szept. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Néhány srác kocsmázni jár vagy gyúrni esetleg kutya bolond stb. Szerintem nem baj hogy valamiben megtalálja önmagát. Ez egy normális hobbi amiben ki tud teljesedni. Szerintem kísérd el párszor. Lehet romantikusra is fordítani a várakozás óráit ;)
2014. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hagyjad már élni, bakter!

- heti 5x találkoztok, azt a két napot meg hadd töltse már a hobbijával

- természetes, hogy szóba hozza, hisz ez érdekli - mi lenne, ha kicsit utána olvasgatnál (nem kell kiképezni magad, de érdekes a horgászat)?

- nem voltál itthon, akkor mit érdekel, hogy mit csinál (amíg nem törvénybe ütköző)?


Istenem, rémes hárpia lehetsz, ha van esze, rájön és keres valami normális csajt, aki elfogadja a hobbiját - vagy olyan leszel, mint mostohaanyám, aki "eltiltotta" apát a horgászattól... liba.


Tudod, mikor lenne jogos kiakadnod?

- napi 5x horgászna

- 2 hétig vagy itthon és végig a tavon lenne

2014. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!