Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van okom félni? Mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú (nevezzük Máténak, az igazi nevét nem írnám ki, ha nem baj ) , aki nagyon jó barátom volt, egy idő után megtetszett. Én is tetszettem neki jó ideig, aztán valami hirtelen egyik napról a másikra megváltozott. Összejött egy lánnyal és azóta nem szól hozzám. Ennek már lassan 2 éve. Ha találkozunk a folyosón mindig elfordul, már egyáltalán nem köszönünk egymásnak.

Sokáig ki voltam miatta.

Aztán tavaly jött át a sulinkba az egyik nagyon jó haverja. (Ő pedig legyen pl. Szabi ) Nem ismertem őt személyesen, de tudtam kiről van szó.

Még év elején, menten át az egyik épületből a másikba, amikor ott volt "Máté" meg "Szabi" . "Szabi" megállított a folyosón, hogy szedjem fel a szemetét, ezen "Máté" csak nevetett. Utána "Szabi" gyakran állított meg a folyosón hülyeségek miatt. Fogdosta a kezemet stb. Aztán megmondtam neki, hogy álljon le, vagy a következő alkalommal pofánvágom.

Nem is zaklatott tovább ilyenekkel. De azért mindig köszönt nekem, én egyszer sem köszöntem vissza.

Aztán egy ideje kedvelgeti a cuccaimat Instagramon, twitteren meg Facebookon. Néha beszélgetünk. Nagyon sok közös van bennünk.

Ebben ez évben, vagyis 3 hete, sokat vagyunk együtt.

Eléggé megtetszett nekem, és olyan, mint akinek én is tetszem. Olyan aranyosan tud mosolyogni, gyakran latom, hogy nez. Amikor társasággal vagyunk, a szeme sarkából rámnéz. Mindig kezdeményez beszélgetést, próbál megnevettetni. Régebben mindig visszafogtam magam, es csak mogorván néztem rá, mostmár megeresztek mindig egy kis mosolyt, akkor latom az önelégült fejet.

Viszont baromira félek attól, hogy a "Máté" állította rám.

Szerintetek van okom félni? Vagy tényleg kedvel?!

Nem jövök össze bárkivel. Nem is volt még barátom. Eddig összesen csak a "Máté" tetszett nekem.

Nem tudom pontosan, hogyan érzek "Szabi" iránt, de nagyon kedvelem, tényleg nagyon sok a közös dolog.

Nektek mi a véleményetek?

16 L



2014. szept. 18. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h köze lenne Máténak ehhez.
2014. szept. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem, valószínű, hogy tetszel szabinak
2014. szept. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Onnantól kezdve, h Máté összejött a másik csajszival, és nem köszön... Teljesen lesz*r. Hidd el nem foglalkozik azzal, h rád állítsa haverját.


+ Szabi sem hiszem, h azzal töltené a szabad perceit, h a haverja utasítására rászállna egy csajszira.


Ne keress mindenben összeesküvést.


Szerintem a Szabi szimpatikusnak tart, é önszántából teszi amit tesz.

2014. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak
2014. szept. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 jol megmondja, szerintem is ez a helYet
2014. szept. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, en meg nem vetnem el, hogy Máté szórakozik. Attól függ milyen jo haverok, meg miert nem kedvel mar teged
2014. szept. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. A helyében én sem ugrálnék úgy, ahogy a haverom fütyül, akármilyen jó barátok is, egy idő után biztos megunná
2014. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!