Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miböl veszem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miböl veszem észre, hogy közömbös nekem? 29F

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a párommal és félek attól, hogy már elég közömbös nekem és nincs meg az a szenvedély mint korábban. Kb. egy hónapja érzem ezt de elképzelhetö, hogy a sok stressz áll emögött? Volt már ilyen tapasztalatotok?

2014. szept. 19. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
a stressz is benne lehet a dologba... vagy már a megszokottság, főleg, ha együtt is laktok... idézzétek fel a régi dolgokat, a régi szenvedélyt... Az öregek is tudták már, hogy ami elromlott azt meg kell javítani és nem kidobni...
2014. szept. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem mindenröl ö jut az eszembe, mert mindenhez valamilyen emlék füzödik. Nagyon fáj a gondolat, talán egyszer el kell válnom töle. Ez magyarázható azzal is, hogy félek a magánytól, megszoktam a biztonságos párkapcsolatot stb.
2014. szept. 19. 07:28
 3/6 anonim ***** válasza:
ne csupán megszokásból legyél a pároddal, hanem azért mert szereted szerelemmel...
2014. szept. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Youknowwho ***** válasza:
Utolsónak megjegyezném a szerelem elmúlik és a kölcsönös tisztelet és szeretet marad utána de az nem olyan mint az elején érzett mindent elsöprő szerelmi hév ;) szóval azért mert kvázi nem szerelmes még nem az következik hogy lecserélem mint az alsónadrágom.
2014. szept. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de négy év akkor se olyan hosszú idő, mint harminc év...
2014. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szerelem (a "szerelmi" hormon termelődése, mert ez is hormon) 3-4 év után alábbhagy, ez természetes. És ez jó is így. Nem lehet egy életen át lángolni. Ha elveszel valakit feleségül, ugyanezt fogod átélni, mégis egy életre veszed feleségül.
2014. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!