Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közömbös legyek vagy pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közömbös legyek vagy pedig küldjem el?

Figyelt kérdés
Van egy lány akiről sajnos kiderült húzta eddig az agyamat...Szívesen elküldeném melegebb éghajlatra és jól is esne de félek azzal bebizonyítanám hogy még érzek iránta valamit. Akárhogy is fáj inkább úgy teszek mintha nem érdekelne. Helyes út ez?

2014. aug. 21. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2014. aug. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézz át rajta :) hasonló helyzetben voltam, imádtam a csajt.. egyszer egy utcában sétáltam, véletlenemre az egész család ott sétált, én köszöntem a szülőknek, a csajra meg magasra kakkantottam, mire hazaértem már a legjobb barátnője írt nekem, hogy próbáljuk meg újra :D egész vicces egy sztori volt :D
2014. aug. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

érdeklődött irántad,te elmulyáskodtad az összes lehetőséget,nem tudtál dominálni,érvényesülni,tetteket végrehajtani és még neked állna feljebb,meg vádolod agyhúzással?

magadban keresd a hibát és a hozzá nem értésedben,ő csak úgy viselkedett,mint bármelyik nő,amelyikkel egy mulya próbál boldogulni.

elvan vele kicsit,aztán amikor rájön,milyen irányítható kis bábu,kiábrándul és poénra veszi.

szóval.

azért nem jó elküldeni a pitsába,mert tegyük fel fél év alatt megtanulsz csajozni,lekúrsz 20 nőt,megszerzed a hozzáértést.

ezzel a tudással és rutinnal felvértezve gyerek játék lesz felcsípni és megdugni a csajt,ha a szünet után újra rámész.

de ha duzzogó kölyökként elküldöd a picsbe,akkor leromboltad a lehetőséget.

2014. aug. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én elküldeném.

Az ilyen lányok okozhatnak mégtöbb csalódást azzal, hogy húzzák az agyad.

2014. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!