Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segitseg! Mit csinaljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 eves vagyok. Van egy srac akivel a nyaron ismerkedtem meg. O 30 eves. Eleg furcsa volt az elmult ket honapban a kapcsolatunk. Neki elottem nagyon regen volt mar komoly kapcsolata. Nagyon furcsa volt h mar a masodik randin azt mondta h szeret. A ket honap alatt egyszer sem szexeltunk mert azt mondta h nem akarja elsietni a dolgokat es varjunk meg. De mindennap kinyalt es megujjazott szoval nem erzem ugy h nem kivant volna. Egyszer amikor leakartunk fekudni nem jott ossze mert nem allt fel neki. Azt is megtudta magyarazni h a betegsege miatt nem jott ossze a dolog mert o tiz eve cukorbeteg. Neten utanaolvastam es a cukorbetegeknek lehetnek merevedesi problemai. En attol feltem mindig h bennem van a hiba de o allitotta h vele van baj. Erre hetfon kozolte velem h o reszegen megcsalt egy regi baratnojevel es h nem tudja mit akar varjak egy kicsit es majd megbeszeljuk. Nem mondja meg h ki az a no. Ha velem nem fekudt le akkor miert csal meg? Marmint h en mar neha azt hittem h impotens mert meg sose ereztem h olyan merev lenne. Mi lehet valojaban? Azt mondta h eltaszitottam a folytonos feltekenysegemmel. De szerintem o a hibas. Alkohol problemai vannak evek ota. De alapjaba veve jo ember es nem tudom elkepzelni h megcsalt. Allitja h az a no latott engem vele multkor. Akkor az a no miert ilyenkor hajt ra amikor latja h vagyok en? Hogy tudhatnam meg ki az a no? Egyaltalan letezik? Sokan csodalkoztak h en h tudok vele lenni mert nem nez ki jol csak engem vmi megfogott venne. Velemeny? Szeretem es szenvedek napok ota. Engem meg nem csalt meg senki. Nem hagyhatom h elvegye tolem valaki.

2014. szept. 19. 20:24
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes vele lenned.. Ha tényleg komolyan gondolta kapcsolatotokat akkor nem csalna volna meg. 18 éves vagy lesz még időd bőven válogatni a pasik között.
2014. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nekem o kell. Es megalazva erzem magam. Nem lehet h nincs is neki mas csak igy akar szakitani? Sokat feltekenykedtem es ez nem tetszett neki.
2014. szept. 19. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:

A cukorbetegeknél tényleg vannak szexuális problémák. Én lány vagyok, és hét éve inzulinos. Ha nagyon felborul, egyszerűen, hiába kívánom a páromat, nem nedvesedek be, mert annyira dehidratál a magas cukor, h nyálam is alig van.... De ez nyilván orvosolható. A fiúknál meg még kényesebb a történet. Eleve ha van egy rossz közérzete, nem biztos, h működik, meg a cukor az ereket, a vérellátást is tönkreteszi, lecsökkent libidóval meg nem lehet teljesíteni... A stressz meg tovább rontja a cukrot + stresszben még normál esetben sem mindig működik a pasiknak.... Szóval egy ördögi kör.


És a férfiaknál ha nem tud teljesíteni, nagyon megtépázza az önbecsülését. Nehéz ezt bevallani, és a saját egoját menti a félrelépéssel... Be bizonyítja magának, h mekkora kan...


Ezekkel, most nem akarom menteni a felelősség alol. Amit tett, nem szép, sőt... Az, h ilyen fiatalon megéri-e megbocsájtani, te látod....

2014. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!