Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kevés ennyi idősen csak ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés ennyi idősen csak ennyi kapcsolat?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok.



4 kapcsolatom volt eddig.


első 1 napig tartott.

második. 3hónap volt.

harmadik.8hónap(itt vesztettem el a szüzességem)

negyedik.9hónap



2014. szept. 20. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, borzasztóan, 18 évesen már vagy ötször ennyi kapcsolaton kellene túl lenned.
2014. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lassan 24 leszek, 5 kapcsolattal(habár azok között nem volt egy napos kapcsolat, nem tudom, hogy milyen tekintetben számítana kapcsolatnak, ami ennyi ideig tart).
2014. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1 napos kapcsolat? Legalább kiszámoltátok, hogy meg volt a 24 óra is?....

Kinek mit takar a kapcsolat...

Én 2hónap múlva leszek 18, 1 kapcsolattal... de az a mai napig tart, 2.5 éve.

2014. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem számít az eddigi kapcsolatok száma, maximum a "minőségük".
2014. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Eddigiek nagyon jók voltak sok tapasztalatom van. Kivéve az utolsót.
2014. szept. 20. 19:06
 6/12 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok, és egy se volt.

F

2014. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tudod, elég szánalmas szerintem, hogy így állsz hozzá. Én speciel ugyanúgy 18 éves vagyok, de szűz vagyok és egyetlen egy kapcsolatom sem volt, mert olyannal szeretnék majd együtt lenni, akivel tényleg komolyan el tudom képzelni és szeretjük egymást. Szerintem ez lenne a normális hozzáállás és nem az, hogy ennyi idősen vajon nem kevés-e csak 4 kapcsolat, mert minél több kellene! Arról nem is beszélve, hogy egy napig tartó "kapcsolatot" nem is tudom, hogy minek számolsz - ha már ilyen marhaságot csinálsz - vagy egyáltalán mit tartasz benne "kapcsolat"-nak.


18/L

2014. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
úristen! Nekem 13évesen volt az első pasim 2hóig. 15évesen vesztettem el a szüzességem a 10.sráccal. Most 18vagyok és már 26-30 pasim volt, már nem számolom..
2014. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem eddig csak egy komoly kapcsolatom volt, ami két hónapig tartott, igazából nem is szerettem, meg pár emberrel meg is csaltam, csak azért jártam vele, hogy ne szóljanak meg, hogy nincs senkim és tök megbántam, mert rájöttem, hogy nem vagyok érett komoly kapcsolatra. Volt egy srác, akibe szerelmes voltam, 3 évig, minden megadtam volna, hogy járjunk, de semmibe vett. Azóta csak szexkapcsolataim vannak, nem sokan tudnak ezekről a dolgaimról, de különösebben nem is érdekel. Majd, ha lesz olyan valaki, akkor majd változtatok a dolgon.
2014. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jah eléggé le vagy maradva, ilyen korban már 40 pasival kellett volna lenned..

Amúgy meg "első 1 napig tartott" wtf??? Te ezt kapcsolatnak nevezed? Jó vicc.

2014. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!