Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhetne még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhetne még?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hónapja szakítottam a barátnőmmel egy éves kapcsolat után. Úgy éreztem, hogy már nem szeretem volt pár problémánk, bizalomhiány is volt de minden megoldható lett volna.De nem adtam neki esélyt, mert úgy éreztem, hogy már nem akarok vele lenni.De egyszerűen nem tudok túllépni rajta és nagyon hiányzik és azt hiszem szeretem és rossz döntést hoztam és tudom, hogy ő se tud túllépni rajtam, mert nagyon összetörtem a szakítással. Szóval most már tudjuk, hogy min kellene változtatni és meg tudjuk egymást becsülni. Szerintetek megpróbáljam helyre hozni? Működhet a kapcsolatunk? Lehet jobb mint azelőtt? Kinek mi ezzel a tapasztalata?

2014. szept. 26. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudjátok hogy min kéne változtatni, és tudod hogy nincs meg nélküled ,és te sem, akkor próbáljátok meg mégegyszer, de legközelebb, ha valami zavar a kapcsolatba beszéljétek meg, legyetek őszinték a másikkal! :-)
2014. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben és egy új kapcsolatba menekültem. Hiba volt. Ezzel a lépéssel végleg elveszítettem. Ne kövesd el ugyanazt a hibát! Ha szereted és úgy érzed meg tudnád becsülni,menj vissza hozzá és szeresd életed végéig,mert az garantálom,hogy ha nem teszed bánni fogod hosszú hosszú évekig! Sok szerencsét nektek!
2014. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!