Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A Barátnőm a facebookja miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm a facebookja miatt dobott. Szerintetek szeretett egyátalán?

Figyelt kérdés

Több hónapja udvaroltam neki, én nagyon megszerettem őt. Ő azt mondja hogy Ő is nagyon szeret, sőt minden nap elmondja telefonba, meg leírja. Egyetlen egy dolog ami zavar, hogy a facebook oldalán 6000 ismerőse van, ami még nem is lenne baj, de Ő állandóan olyan képeket tesz ki magáról, ami enyhén szólva is csábító és még ha ez nem is lenne elég, olyan kommentek vannak a képei alatt, hogy húúú meg...nálak, szétcsókolnám az ajkad... mutasd a feneked és pikánsabbnál pikánsabb üzenetek, amit persze ő nagy kedvel LIKE-ol. Én mondtam neki hogy engem ez zavar és valamit csináljon, vegye le a képeket , de erre az volt a válasza hogy akkor legyen vége a kapcsolatnak, mert ő azokat nem veszi le és nem törli azokat az ismerősöket.(hozzá kell tegyem egyiket sem ismer, csak úgy bejelölték a sexy képek miatt).

Én nekem csak kellene valami bizonyíték hogy ha már azt mondja hogy szeret akkor tegyen is érte, és egy ilyen facebook nem fér bele egy normális kapcsolatba. Azt sem tudhatom , hogy kit oltogat még így mint engem, hiszen nem látjuk egymást ő külföldön van. Nektek mi a véleményetek? Szerintetek is sokat kértem hogy hagyjon fel azt a facebookos életet a kettőnk normális kapcsolat miatt? És ha ezért szakított velem akkor szeretett egyátalán?



2014. szept. 27. 17:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Hagyd a fenébe ezt a pasit, ha igazán szeretne semmiség lett volna számára ez a kérés. Kapsz jobbat ;)
2014. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
belinkeled? :D
2014. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Fiatal, komolytalan lehet még a lány, maximum talán 16 éves lehet.
2014. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A link engem is érdekelne, akár privátban. Nem jelölném be egyébként.
2014. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok nem linkelhetem be, kiadni nem akarom.
2014. szept. 27. 17:21
 6/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsi elnéztem :))
2014. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy p*csát fogtál ki. :DD
2014. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet 6000 ismerőse, amikor max. 5000 lehet?
2014. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hmmm...külföldön van, sok ismerős, szexi képek, pikáns üzenetek... Mit dolgozik? Lehet, hogy ez a munkájához tartozik. (inkább nem részletezem, hogy mire gondolok)
2014. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de nem hiszem, hogy szerethetett, csak tetszett neki a figyelem. ha meg soha nem találkoztok mert külföldön él nem is értem mi értelme van ennek.. keress valami közelebbi csajt aki nem egy ringyó, akit a csávók figyelme érdekel csak, már ne haragudj...
2014. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!